gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kadınların gözleri ile yapabildikleri

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

kadınların gözleri akrep kadınının gözleri
    Alt tarafı bir çift organla bu kadar iş başarıldığı görülmemiştir.Göz deyip geçmemek lazımmış demek ki.Bakın kızlar biz güzel gözleirmizle neler yapıyormuşuz:D

Yeryüzündeki bütün canlıların gözleri sadece bakıp görmeye yaradığı halde kadın kısmı neredeyse bir tek ortalığı süpüremez gözleriyle..

Sever, sevişir, beğenir...

Döver, küser, barışır...

Nefret eder, hesap sorar, azarlar...

Kovar, çağırır, alay eder...

Erkekte bir insanoğlu, o da yapar demeyin! Erkekler her durumda bön bön bakarlar... Asla ne demek istediklerini anlamazsınız.

Gözlerini konuşturan sadece kadınlardır ...

Çocukluğunuzu düşünün.. Annenizin bin türlü bakışı gelecektir aklınıza...:)

"misafirler gitsin ben sana gösteririm" bakışı..

"hadi artık odana git yat " bakışı..

"ağzını şapırdatma" bakışı..

"taş doğursaydım da seni doğurmasaydım" bakışı

"aynı babası" bakışı...

Babanızdan bir bakış var mı aklınızda? Hiç zannetmiyorum olduğunu...Babayla göz göze bile gelinmez öyle zırt pırt.. :D:D

Şimdi de büyüklüğünüzü düşünün..

Kaç kadın, bir bakışın peşine gitmiştir?

Hiç...

Peki kaç erkek bir bakış uğruna evini ocağını terk etmiştir?

cevap veriyorum:D:D:D
    Çoooook...

Kadınların gözleri ile yapabildikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KADIN gözüyle ERKEKLERR......

KADIN gözüyle ERKEKLERR......

Kadinlarin erkekler hakkinda gözlemlerini derleyen Rita Rudner (ABD) su noktalari siraliyor: Erkekler kadar kendini ciddiye alan ve abartan bir baska yaratik yoktur. Erkek, televizyonda maça konsantre olmasiyla takimina maç kazandiracagini düsünen tek canlidir. Kulaginda küpe olan yeni nesil erkeklerle evlenmekte sakinca yoktur. En azindan acinin anlamini ve mücevherin degerini bildikleri...
  2. kadınların gözünden erkekler:

kadınların gözünden erkekler:

kadınların gözünden erkekler: -Erkekler kadar kendini ciddiye alan ve abartan bir başka yaratık yoktur. -Erkek, televizyonda maça konsantre olmasıyla takımına maç kazandıracağını düşünen tek canlıdır. -En azından acının anlamını ve mücevherin değerini bildikleri kabul edilebilir. -Erkeklere iş yaptırmak için işin içine "tehlike unsuru" katmak gerekir. "Aman yangın...
  3. Kadın gözüyle erkekler

Kadın gözüyle erkekler

Bütün erkekler birbirine benzer" lafında doğruluk payı büyük galiba... Kadınların erkekler hakkında gözlemlerini derleyen Rita Rudner (ABD) şu noktaları sıralıyor: Erkekler kadar kendini ciddiye alan ve abartan bir başka yaratık yoktur. Erkek, televizyonda maça konsantre olmasıyla takımına maç kazandıracağını düşünen tek canlıdır. Kulağında küpe olan yeni nesil erkeklerle...
  4. ***Erkek Gözüyle Kadın Gerçekleri***

***Erkek Gözüyle Kadın Gerçekleri***

* Kadınlar vitrinde gördükleri "İndirim" lafına dayanamaz. İndirimdeki mal kadında mıknatıs etkisi yapar. 10 tane benzer pabucu olsa indirimde gördüğü ayakkabıyı alır, siz, "Bunların aynısı dolabında var" deseniz "Sen gerçekten hiç anlamıyorsun" lafını yapıştırır. * Kadınlar ağlar. Ancak tek başına bir köşeye çekilip de -yalnız- ağlamaz. Kadınlar, sadece sevdiği...
  5. Sadece kadınların yapabildiği 20 şey!

Sadece kadınların yapabildiği 20 şey!

kadınların yapabileceği işler bayanların yapabileceği işler 1- Hamile kalmak: Evet, bunda erkeklerin katkısı büyük ama çocuklarıyla asla kadınlar kadar yakın olamıyorlar! 2- Taklit etmek: Orgazm taklidi yapabilen erkek gördünüz mü hiç? Kadınlar doğuştan şanslı! 3- Yol sormak: Bilmediğimiz bir yolda arabamızı sağa çekip bir yabancıdan yolu tarif etmesi için yardım istemeye...

Sayfayı Paylaş