gebe
  1. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0

kafayı yemek üzereyim

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında orjinal-catlaq tarafından paylaşıldı.

Slm arkadaşlar ilk öncelikle kafayı yemek üzereyim benim adetim normalde 20 veya 22 si dir 19 adet oldum kanım sugibi geliyordu lavaboda oturunca bugün adetimin 3 günü kanım pıhtılaşmış KAHVE RENGİ ve kanım akıyor ama cok deyil bu sizce üstünemi görüyom yoksa intihapmıdır bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

2. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    canım sen bence doktora git bu sıkıntılarını anlat önemli birşey ise tedaviye başlarsın zaman kaybetme bence

3. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    bence de rutinden şaşmış bir kanaman var ise mutlaka doktora git hiç zaman kaybetme.

kafayı yemek üzereyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

kafayı yemek üzereyim ilk olarak böyle bir siteyi bulmak beni çok mutlu etti. umarım benide aranıza kabul edersiniz. benim sorunum şu üniversiteden bu yana tam 5 yıllık bir ilişkim var artık evlenelim dedik ama sevgilimin ailesi istemedi bir sürü bayaneyle beraber. 2 yıldır evlenmeye çalışıyoruz bu arada. bende anneme dedim ki anne sevgiim tek başına beni istemeye gelirse şaşırma dedim oda ben...
  2. napiCagimi biLmiyorum .. kafayi yemek üzereyim

napiCagimi biLmiyorum .. kafayi yemek üzereyim

ya hic derdimi anlaticagim birisi yok .. dostlar, arkadaslar derseniz onlar anca kendi dertleri falan olunca geliyorlar bana ama benim biseyim olsun niyese hep isleri cikiyor .. aslinda ben okadar sabirli bir insanim ki .. daha 20 yasindayim ve su 2 sene önce benim basima neler geldi neler .. saysam roman yazarim herhalde .. bana biraz tuhaf geliyor simdi bunlari buraya yazmak cünki...
  3. Bebeğim Emmiyor Kafayı sıyırmak üzereyim

Bebeğim Emmiyor Kafayı sıyırmak üzereyim

Kızlar selam benim 3 ay 7 günlük bir oğlum var geçen ay sadece 200 gıram alınca doktora gitmek zorunda kaldım. İnanılmaz üzgünüm, bebişim nasıl olur da beni emmez ve doktor tavsiyesi ile de yaklaşık 10 gündür meme yerine mama vermeye başladım. Mamayı cork cork emen eşşoğlusu memeyi verdiğim zaman bas bas bağırıyor. Bu duruma çok üzülüyorum. Taktiğiniz varmı nasıl emzirmeliyim bebeğimi :S :(
  4. Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlum yeni yeni konuşuyor ve herşeyi sorma döneminde. Buraya kadar herşey normal diyebilirsiniz ama çok fazla soru soruyor. Nasıl desem, herşeye adım başı bu ne, bu ne, bu ne :S Bir çarşıya çıksak herşeyi üçer tur tekrar soruyor. İlk zamanlar sabırla cevap veriyordum ama ben de insanım. Artık iyice daraltınca ağzımdan zıkkım lafı çıkıyor. Sonra da üzülüyorum ama görmeniz lazım halimi :S Ne...
  5. kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

merhaba hocam ben 17 yaşındayım ve konjenital adrenal hiperplazi hastasıyım doktorum bana yasmin ilacını verdi adet düzensizliğim için ve onu kullandıktan sonra 52 gün adetolmadım sonrada oldum ve 15 gün falan sürdü bende bi kadın doğuma gittim kendi doktoruma gidemedim kadın doğum doktoruna gittim doktorda bana adetim devam ediyor diye gebelik testti yaptırmış ve test sonucu pozitif çıktı...

Sayfayı Paylaş