gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kahverengi Röfle Yaptırıyorum !

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kahverengi saç renkleri ışıltılı kahve saç rengi renkleri röfle çikolata rengi saçlar kahverengi saçlar röfle, kahverengi saç , röfle hangi renklerde olur, her renkten yapılır mı, saç renkleri, çikolata kahve, karamel rengi, hakkında resimler burada

Bu sene oldukça moda oldu karamel ve tonları.. Birde yeni yeni rastgelmeye başladım kahverengi röfle, balyaj yada meç'e..

Sayının rengini seven değiştirmek istemeyen ve azda olsa değişiklik istiyorum diyen kuaförlere akın edip saçımın rengi değişmeden birkaç paketle ana saç renginin bir kaç ton açık rengi ile balyaj, röfle attırıyor.

Bende benim neyim eksik ki dedim ve düğünüm için kendimde değişiklik yapmaya karar verdim. Saçımın iki üç ton açığı ile aralara röfle yaptırcam :D:D

Sizede görsellerini sunuyorum :)

yeşilelma bunu beğendi.
  2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    yaptır kız nolcak güle güle kullan yakışıcana eminimohyandan

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Röfle gerçekten çok hoş canım saça ışıltı ve hareket katıyor bence de iyi fikir .:)

Kahverengi Röfle Yaptırıyorum ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuz istediğini ağlayarak yaptırıyorsa

Çocuğunuz istediğini ağlayarak yaptırıyorsa

çocuklarda aglayarak istediğini yaptırma çocuklarda ağlayarak istediğini yaptırma ağlayarak herşeyi isteyen çocuk çocuğum her şeye ağlıyor Çocuklarınız sürekli ağlıyor ve istediklerini ağlayarak yaptırmaya çalışıyor ve sizde isteklerini yapıyorsanız ağlayarak isteklerini yaptırabilecellerini öğrenmişler demektir.Bilirim bu durum bir müddet sonra canınızı sıkmaya başlar Gün boyunca bir...
  2. zirkonyum diş yaptırıyorum..:(

zirkonyum diş yaptırıyorum..:(

ön iki dişimn arası açık ve gülümserken kendmimi çok kasıyordum.ağzım kapalı gülmekten gına gelmşti artık.uzun zamndr araştryrm netten zirkonyum kaplama die bişi çıkmış dikkatimi çekti hep de olumlu şeyler yazıyrdu.doktor araştrdm önce gittim ön 4 dişimi yapacklrını söledler.oda güsel onada tamam.dün 1.5 saat süren bi işlemden geçtim.ön dört dişlerim kesildi küçültüldü piranha gibi oldum köpek...
  3. Röfle Nedir, Nasıl Uygulanır?

Röfle Nedir, Nasıl Uygulanır?

röfle nedir, röfle nasıl uygulanır, röfle yapılışı Sevgili melekler, bayanların kuaförlerde yaptırdıkları uygulamalardan biri röfle uygulamasıdır. Marketlerde de kit olarak satılan röfle setleri, eli bu işe yatkın bayanlar tarafından alınıp uygulanabilir. Fransızca bir kelime olup anlamı, ışıktan gelen akis(pırıltı) olan röfle, değişik renk tonlarındaki saçlar arasından küçük parçalar...
  4. kahverengi

kahverengi

Adet donemim bitti bittigi gunun ertesi sabahi kahverengi akinti geldi orucum bozulur mu yardim edin :(
  5. Evde röfle nasıl yapılır?

Evde röfle nasıl yapılır?

Röfle, saçlara kendi renginden 1-6 ton arasında değişecek şekilde yapılan renklendirme işlemidir. Küçük tutamlarda ayrılan saçlara hazırlanan boya uygulanır ve gerektiği kadar bekletilir. Esmerlerde saçı yumuşatmak için kullanılan röfle, açık tenlilerde daha farklı görünümler sağlayabilir. Hatta bazılarına göre röfle açık tenlilere daha çok yakışmaktadır. Bununla birlikte kime yakışıp...

Sayfayı Paylaş