gebe
  1. gulayasin

gulayasin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3

Kahverengi sıvı ve kan geldi bu hamilelik belirtisi olabilir mi

Konu, 'Kadınlar' kısmında gulayasin tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar acil yardım. Ben adet olduktan bir hafta sonra kahverengimsi kan geldi ve bir daha gelmedi kasiklarim da özellikle sol kasigimda çok agri var ayağımı hissetmiyorum ağrıtan ve karnında sancilanmam oluyor sizce bunlar hamilelik belirtisimidir yoksa başka bisey mi kızlar lütfen bana yardımcı olur musunuz gerçekten de bu hamilelik belirtisi olabilir mi ? Acil yardım talep edeyiorum lütfen kasıklarım ağrıyor ya.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 13:50
  2. cevapçı melek

cevapçı melek Forum Okuru

sELAMLAR, yani adet olduğunuzu söylemişsiniz bu tür bir durumda yani adet olduktan sonraki kanamalarda hamilelik bence olmaz. Başka bir sıkıntı olabilir. Ha yerleşme kanaması mı diye düşüneceğinize lütfen kan testi yaptırın ama göreceksiniz bence hamile değilsiniz.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli üyemiz,

Bu tür bur durumda daha önceden misafir üyemizin belirttiği üzere, bizler de hamilelik olduğunu kesinlikle düşünmüyoruz. Kafanızdaki acabalardan ve soru işaretlerinden kurtulmak adına bir tahlil yaptırabilirsiniz. Durumunuz psikolojik gibi duruyor görünüyor. Ama çok düşükte olsa bir ihtimalle belirtilere baktığımızda bu hamilelik gibi görünüyor. Sanmıyoruz ama yinede bi tahlil yaptırın isterseniz.

Saygılar, bu arada aramıza hoş geldiniz. Konu hakkında bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışalım sizlere.

4. gulayasin

gulayasin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3

5. gulayasin

gulayasin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Umarız psikolojiktir. Genelde bebeği çok isteyen kadınlarımızda malesef bu bulgular sıklıkla oluyor. Haberleriniz ibekliyoruz. Sevgiler.

7. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;

Ara kanamalar mutlaka dikkate alınmalı ve hekime görünülmelidir.Rahim kaynaklı veya hormonal sorunlardan ötürü ara kanama yaşıyor olabilirsiniz.Bu durum gebelik kuşkusu yaratıyorsa siz de tedbiren test yapabilirsiniz,sevgiler..

Kahverengi sıvı ve kan geldi bu hamilelik belirtisi olabilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik belirtisi idrar olabilir mi

gebelik belirtisi idrar olabilir mi

slm ben kan ilacı kullanıyorum aynı zmanda normalde 9 gün adet olmama rağmen gecen ay 3 gün adet oldum kahverengi bi şekilde evde sabah idrarı ile tast yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı kan testmde negtif çikti bu ay idrarım koyu sarı ama dediğim gibi an ilacı ve folik asit te kullanıyorum bazen normale dönüyo bazen çok koyu sarı bilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi sizce ben hamile...
  2. Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Hamilelik Belirtileri Akıntı Hamilelik Belirtileri Akıntı Olurmu Sevgili melekler, gebelik belirtileri ana başlığımız altında az önce paylaştığımız regl gecikmesi gebelik belirtisi mi adlı konumuzun ardında şimdi de hamilelik belirtileri akıntı ile ilgil ibilgiler vereceğiz sizlere... Kaşıntılı vajinal akıntılar enfeksiyon veya cinsel yoldan bulaşan hastalıkların belirtisi...
  3. Sırt Ağrısı Hamilelik Belirtisi Olabilir mi ?

Sırt Ağrısı Hamilelik Belirtisi Olabilir mi ?

Gebelik Belirtileri Sırt Ağrısı Hamilelikte Sırt Ağrısı Hakkında Bilgi Gebelik belirtileri kişiden kişiye değişir melekler, bunu unutmamak lazım. Kimisi mide bulantısından şikayet ederken kimisi hiç mide bulantısı yaşamayabilir. Bu yazımızda da Gebelik Belirtileri Sırt Ağrısı konusunda sizlere bilgiler vermek istiyoruz... Hamilelik döneminin erken safhalarında en çok görülen bulgu...
  4. HAMİLELİK OLABİLİR Mİ yardimmm;(

HAMİLELİK OLABİLİR Mİ yardimmm;(

Merhaba arkadaşlar ben ayin1den beri yani adet bitimindeki ilk ilişkiden beri bel ve klasik agrisi cekiyordum dun itibari ile agrilarim hafifledi vajina kasintisina ve beyaz akintiya dönüştü bu hamilelik belirtisi olabilirim?adet görmeme 4gun var henuz
  5. İlişkiden bir hafta sonra alt karında batma hamilelik belirtisi olabilir mi ?

İlişkiden bir hafta sonra alt karında batma hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Kızlar erken mi bilemiyorum ama gebelikten şüpeleniyorum ben. Şimdi ilişkiden bir hafta sonra alt karnımda batmalar var bu hamilelik belirtisi olabilir mi bu arada tam şeyleri yazayım da yanlış olmasın. Normalde belirti olmadığını biliyorum ama bendeki durum şu ayın 9 unda yumurtlama günümdü ( 09 kasım 2016 ) o günü ve bi sonraki günü boş geçirmedik şimdi yaklaşık olarak ilişykinin üzerinden...

Sayfayı Paylaş