gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

kaLßim kaßuL et arTıK

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

kaLßim kaßuL et arTıK
    Bakışlarım öyle bos ki, artik hissetmiyorum hiçbir şeyi...
    Sanki tüm duygularım, gözlerimdeki tüm ışık yok olmuş ve bir daha hiç çikarilamayacak kadar derinlere gömülmüş gibi. Nerede hata yapım bilmiyorum. Zaten kurumuş olan hangi dala nasıl da bastım?
    Daha önce beni mutlu ettiğini düşündüğüm her şey yok oldu sanki. Neydiler ya da kimdiler bilmiyorum ama artik yoklar...

Ümitlenme her telefon çalısında
    Koşma kapılara her adim sesinde
    Senin sandığın yıldız artik yok yerinde
    Kabul et kalbim, kabul et kalbim
    Ah kalbim biz ayrıldık
    "A$k"... Tarifini bile yapamazken öyle olabildiğimizi ya da olabileceğimizi iddia ediyoruz, ne garip değil mi? Kocaman bir soru işaretinden ibaret olan hayatimizi bu ne idügü belirsiz şeyin ardından koçmakla geçiriyoruz hep. Yakalayınca ne oluyor peki? Bir anlık bir huzura kavuşuyoruz ve yine bir anda o huzuru kaybediyoruz...
    Kovalamaca; o basit ve bizi hayatin ne kadar kötü yani olursa olsun yinede yasamaya değer olduğunu düşündüren yakalamaca oyunu en bastan ve yine yeniden başlıyor...
    İçimde bir şeyler kopuyor, paramparça oluyorum. Ayni parçalar yeniden kopup bir daha parçalanıyor, sonu yokmuş gibi, garip bir yap-boz oyunu bu...

Gitti giden dönmeyecek,
    Kabul et kalbim
    Asla seni sevmeyecek,
    Hayat ne zalim...
    Bağırmak istiyorum, haykırmak istiyorum ama kelimeler boğazıma düğümleniyor ve susuyorum... Susup sabrediyorum ve üstelik korkum daha da büyüyor... Aslında ummadığım bir yerde, ummadığım bir anda patlamaktan korkuyorum... Düşünüyorum da; sayılarını hatırlamadığım kadar çok olan "keşkeklerime bir yenisini daha eklemekten ve geri dönüsü olmayan bir yola girmekten korkuyorum aslında...

O yanmadı senin kadar
    Feryat etsen neye yarar
    Ya sen dur sonsuza kadar ya kabul et...
    Kabul et kalbim, kabul et kalbim...
    Ah kalbim biz ayrıldık...
    Diğer yandan da; hayat kısa, bağır çağır, boşalt içini diyorum kendi kendime. Sonra da bu kısacık hayati daha da çekilmez hale getirebileceğimi düşünüyorum. Çelişkiye düşüp yine susuyorum. Kendi içime haykırmaya devam ediyorum kimsenin duymadığından emin bir halde.

Gözyaşlarımı içime akıtıyorum ve biliyorum ki kimse görmüyor, göremiyor... Ve "Sessiz Çığlığıma" ses vereceğin "o" günü bekliyorum..!!

**ALINTI**

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kaLßim kaßuL et arTıK
    teşekkürler....

3. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kaLßim kaßuL et arTıK

teşekkürler çok güzeldi.

kaLßim kaßuL et arTıK konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arda turan’ın eski sevgilisi isyan etti

Arda turan’ın eski sevgilisi isyan etti

arda turanın burcu arda turan eski sevgilisi turan hangi burç ailesi turanın burcu ne ARDA TURAN’IN ESKİ SEVGİLİSİ NAZLI ÖZTÜRK İSYAN ETTİ.. Galatasaraylı futbolcu Arda Turan’la çektirdiği çok özel fotoğrafları internette dolaşan Nazlı Öztürk, bu görüntüleri kendisinin dağıttığı haberlerine isyan etti. Öztürk, “Evliliğe giden bir ilişkim var. Asıl mağdur benim” dedi. Evliliğe giden...
  2. Her hata kaLßimin ..

Her hata kaLßimin ..

hüküm giydim ayrılıktan korktum aşka inanmaktan hüküm giydim ayrılıktan sevemez oldum kimseyi tanrım kurtar bu karanlıktan ne demeli sana sanki aşkından hayır mı gördüm üç gün mutlu olduysam üç ömrü hüzne gömdüm oysa seni senden, benden herkesten çok sevmiştim sen beni bırakıpta giderken aşkını unutmaya yemin etmiştim dünyalar benim olsa ne değişir ki hayatımdan yine yalnız, yine mutsuz,...
  3. Artık pes etmiş birini nasıl motive edebiliriz

Artık pes etmiş birini nasıl motive edebiliriz

nasıl motive olunur kendimizi nasıl mutlu ederiz Hayatımızda mahvolmuş,kendini iyice bırakmış yada hiçbirşeyi kalmamış insanlar olabiliyor bazen.Onları iyi yönde motive etmeye çalışmanız ve gayretleriniz olumsuzlukla sonuçlanabilir..Çünkü onlar bütün isteklerini kaybetmişlerdir ve pes etmek için kararlarını çoktan vermişlerdir.Hayatımızda yeri olan bu tip bir insan varsa eğer,onlar için...
  4. arda kural neden intahar etti ?

arda kural neden intahar etti ?

Kızlar haberlerde okudum da Arda Kural intahar etti diyorlar arda kural öldü mü bu birinci sorum ikinci sorum ise acaba arda kural neden intarhar etmiş bilgisi olan benimle paylaşabilir mi ?

Sayfayı Paylaş