gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Murat Dalkılıç & Zeynep Bastık - Nacizane Aşk Yeniden

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

murat-dalkilic-zeynep-bastik-nacizane-beyaz-show_8264438-59970_1280x720.jpg

Aynı yolları yürümüşüz ah, elalemin soğununda üşümüşüz tesadüfen
    Belki yan yana durup aynı tiyatroyu bile seyretmişizdir
    Ne çok ortak yönümüz var, farkımızda var
    Masum bir çocuk, minik bir bebek var
    Ziyanı yok elbet onda hayatın kendisi var
    Bu yüzden yazılmış bu ben kalp sen defteri
    İlk satırlarına Aşk Yeniden Yazmışlar
    Şimdi akla ziyaret etmiş meşhul renkli nefesini
    İçime çektiğime göre her anına eşlik etsem nacizane

Murat Dalkılıç & Zeynep Bastık - Nacizane Aşk Yeniden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Dalkılıç - Hoşçakal

Murat Dalkılıç - Hoşçakal

Dün yine oturdum sessizce, Güneşin bizim için battığı ıssız sahile. Git gide yosun tutmuş bir ev, Martılar küsmüş sen yoksun diye. (Nakarat) Durma! Mutlu ol hayatta... İki gözüm,gülsün yüzün, Arkana bile bakma. Gidenken her şeyi al yanında Mutluluğu ol, kederi de al, Güzelim hoşçakal...!
  2. Murat Dalkılıç - Merhaba (2010)

Murat Dalkılıç - Merhaba (2010)

Murat Dalkılıç hayranlarına müjde.Sanatçının yepyeni albümü "Merhaba"müzik piyasasınada merhaba dedi=)Sizlere albümün içeriği hakkında detaylara geçiyorum 01. Dönmem 02. Külah 03. Sarhoş Yakamoz 04. Merhaba Merhaba 05. İmza 06. Çatlat 07. Kıyamadım İkimize 08. Haliyle 09 .Pardon 10. La Fontaine 11. Merhaba Merhaba ( Alaturka ) 12. Dönmem ( Club Mix)
  3. Murat Dalkılıç Resimleri

Murat Dalkılıç Resimleri

Murat Dalkılıç Resimleri arıyorum ben umarım sizde Murat Dalkılıç yeni Resimleri vardır melekler
  4. Aşk Yeniden Zeynep(Özge Özpirinçci) Kimdir?

Aşk Yeniden Zeynep(Özge Özpirinçci) Kimdir?

Fox tv ekranlarının yeni fenomen dizisi"Aşk Yeniden" de Zeynep karakterini oynayan genç ve güzel oyuncu Özge Özpirinçci hakkın da bilgi sahibi olmak isteyen hayranları için kendisi ile ilgili biyografi bilgilerini bu yazımız da paylaşıyoruz. İstanbul’da 1986 senesinde dünyaya gelen Özge Özpirinçci, Reklam, Sinema ve dizi oyuncusudur. Lise eğitiminde Öğrenci Değişimi Programı...

Sayfayı Paylaş