gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kalbimdesin Alyans

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gülaylar alyans Artık alyansların dışından çok içindeki şekiller ve modeller moda olmaya başladı meleklerim...Önce nazar alyans daha sonra evlenicek çiftlerin resimlerinin yer aldığı alyans ve şimdide kalbimdesin alyans...
    Gülaylar Altın “Kalbimdesin” alyans serisini çıkarttı. Farklı tasarımlar sunan koleksiyonda alyansların içerisinde kalpler ya da dilerseniz eşiniz ve sizin isminizin baş harfleri yer alıyor.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ben böyle birşey düşünmem ama ok şirinlermiş.:)

Kalbimdesin Alyans konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp

Kalp

Ne Bilmeli ? Kalbiniz , kas yapıdır. Bir yumruğunuz büyüklüğünde ve yaklaşık 400 gram ağırlığındadır. Kalbiniz; Akciğerlerinize ve vücudunuzun diğer bütün bölümlerine kan pompalar. Kalbiniz, üç tabakadan oluşmuştur. En kalın tabaka myokard adını alır. Myocardın yüzeyini saran tabaka perikarddır. Myokardın iç kısmında yer alan ince tabaka endokarddır. Normal bir kalp dört odacıktan oluşur. Bir...
  2. Alyans

Alyans

Nişan yüzüğü evlenmeye, evlada, mala delalet eder. ( Ayrıca Yüzük maddesine bakınız.)Rüyada alyans taktigini görmek, bekar ise evlenecegine, evli ise bir çocugu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir baska rivayete göre ise ; Rüyada parmagina alyans taktigini veya satin aldigini gören kimse, bekar ise bir müddet daha evlenmemesine, evli ise esi ile arasinin açilmasina isarettir....
  3. Alyanslar

Alyanslar

kalın alyanslar Çok şık alyanslar kızlar her zevke uygun tarzda var evlenecek olanlar burdan fikir alabilirler:):)

Sayfayı Paylaş