gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kanaryalarda Tüy Dökümü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kanaryalarda Tüy Dökümü nasıl oluyor ve hangi mevsimde oluyor tüy dökümü başlayınca ilaç takviyesi yapmak lazım mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kanaryalarda Tüy Dökümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DÖkÜntÜ

DÖkÜntÜ

döküntü alerjik döküntüler döküntüler kırmızı yüzde kırmızı Döküntü Deride geçici olarak ortaya çıkan oluşumlar ve renk değişiklikleri "döküntü" olarak bilinir. Döküntüler çeşitli biçimler alabilirler. Bir hastalığın başlangıcında ortaya çıkan döküntüye, "birincil döküntü" denir. Hastalığın doğal seyri sırasında (ya da tedaviye yanıt olarak) görünüş ve özelliği değişir....
  2. Muhabbet Kuşlarında Tüy Dökümü hakkında.

Muhabbet Kuşlarında Tüy Dökümü hakkında.

muhabbet kuşu tüy dökümü muhabbet kuşu tüy dökme kuşlarının dökmesi kuşlarında dökümü dökmesi Muhabbet kuşlarının tüy dökme olayı hakkında geniş ve açıklamalı bilgiyi sunuyorum arkadaşlarım. Kolaylıklar dilerim.. Düzenli tüy dökümü Düzenli tüy dökümü, büyük ve küçük tüylerin(kanat, kuyruk, gövde) doğal olarak dökülmesi şeklinde karakteristik şekil gösterir. Tüy döken kuşlar , bu sırada...
  3. tüyler:/

tüyler:/

Melekler çok büyük bi sorunum var sanırım. Ergenlikle birlikte gelen bu lanet olası tüylerden bktım.aldırmak istiyorum ama herkes dokunma diyor ben böyle durmak istemiyorum.dün sonunda tel gibi bişey aldım ve kullandım.olan oldu yani.siz neyle alıyosunuz.çok çıkarır mı bu benim kullandığım yöntem:utan:
  4. Kanaryaların Beslenmesi

Kanaryaların Beslenmesi

Kanaryaların Beslenmesi hakkında da bilgi verin ben henüz bende ki kanaryayı nasıl besleyeceğimi bilmiyorum
  5. Kanaryalarda Tüy Dökümü Belirtileri ve Nedenleri

Kanaryalarda Tüy Dökümü Belirtileri ve Nedenleri

Kanaryalarda Tüy Dökümü Belirtileri Kanaryalarda Tüy Dökümü Nedenleri Bir misafirimizin kanaryalarda tüy dökümü nasıl oluyor adlşı sorusuyla bu yazımızda kanaryaların tüy dökümü belirtilerini ve nedenlerini konu alıyoruz. İlgili tüm arkadaşlarımızı ise bu sayfamıza davet ediyoruz. Kanaryalarda tüy dökümünün nedenleri şöyle sıralanabilir: 1 – Eğer kanaryanin bulunduğu yer hava almiyorsa...

Sayfayı Paylaş