gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

kapkara damlalar arasında yok oluyorum.. kör müsün baksana!Ölüyorum..

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Yoruldum bir gözde kaybolup öbür benlikte doğmaya.. doğduğuma inanmaya.. inanmanın hiçbir şey olduğuna.. lanet okurken bulurken kendimi karanlıkta.. bıraktım kendimi.. bıraktım yine boşluğa..
    Anlamsız bir melodi mırıldanırken kulaklarımda.. kırdığım binlerce kalp yanımda.. nasıl olduğunu da anlamadım ya..

anlıyorum.. geçmişe duyulan o özlem olacak her zaman boğazımda düğümlenen bir sözcükmüş gibi hep orda kalacak usulca..

Ellerim nereyi tutuyor bilmiyorum.. kendimi gitmeli mi kalmalı derken hatırlıyorum.. sanki çok geçmişte gibi .. ben gidemedim de kalamadım da.. biliyorum..

Ne buraya aittim artık ne oraya.. bu karmakarışıklığın ortasında.. nasıl sevebildim bir benliği daha.. umulmadık.. tuhaf bir bağ.. ama sevdim.. sevdim boşuna..

Ne önümdekine aittim ne ardımda kalana.. birini ararken diğerini buluyordu gözlerim.. kalbim elli parçaya bölünmüş .. hep bir ağıt oluyordu içimde sevilip de yaşanamayanlara..

Çok üzgünüm çok.. nefretim öyle bir büyüdü ki içimde .. sığmıyor artık kalbime.. taşıyor.. gördüğü her ruhu parçalıyor .. susuyor.. o çok bitkin ölmek için .. ama ölüyor..

Nefeslerimin ne anlam taşıdığını bilmiyorum artık.. var olup olmadığını da.. belki öldüm de haberi daha gelmedi buralara.. çünkü benim dünyamda mutluluğa artık yer yok..

Gülüşlerim tuhaf sözcükler gibi.. anlamsız ve manasız.. sanki o gülüş kalbime ulaşamaz gibi.. sözcük dile ulaşmadan ölüyor gibi..

Ne çok düşündüm ölümü son günlerde.. ne çok ölüm gördüm hayallerimde.. ne çok arzuluyorum ve arzuladığıma da kızıyorum içten içe.. ne işime yarıyor bilmiyorum.. ama dudaklarımda tek bir kelime.. ölüyorum.. ölüyorum sessizce..

Beden önemli değil belki ruhum ölüyor benim.. nefessiz kalıyorum günden güne.. bu yüzden .. bu yüzden başkasına verecek nefesim.. sesim.. kalbim yok..

Kapkaranlık bulutlar var benim üstümde her daim.. her daim bir siyah.. her daim bir ölüm varken yaşamda.. nasıl canlı olduğumu iddia edebilirim küstahça..?

Ama biri fark etsin anlasın.. sırtını döneceğine yüzüme baksın.. görmüyor musun? Göremiyor musun? Bu ben değilim.. bu ben değildim.. her daim başımda o kara bulutlar ağlamaya başladı usulca.. kapkara damlalar arasında yok oluyorum.. kör müsün baksana!

Ölüyorum..

Ölüyorum..

(alıntı)

kapkara damlalar arasında yok oluyorum.. kör müsün baksana!Ölüyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşkın gözü kör mü?

aşkın gözü kör mü?

Fırat'ın bir yakasında yaşayan bir delikanlı ile öbür yakasında yaşayan güzel bir kadın varmış. Birbirlerine aşık olmuşlar. Delikanlı her gece Fırat'ın sularında yüzerek karşı yakaya geçer sevgilisine ulaşırmış. Şafak sökmesine yakın delikanlı sevgilisine öpücük kondurup Fırat'ın azgın sularına girip öbür yakaya geçermiş. Bu gecelerce böyle sürüp gitmiş. Yine bir gece delikanlı Fırat'ı...
  2. Duman - Haberin Yok Ölüyorum

Duman - Haberin Yok Ölüyorum

Bakma bana öyle derin Işim olmaz senle benim Hiç bu kadarsevilmedin Gözlerinden okuyorum Haberin yok ölüyorum Sorma bana nerelisin Ne içersin ne giyersin Derdim sana derman olsun Ben gönülden okuyorum Haberin yok ölüyorum Azdı yine deli gönül Üzerine geliyorum Geçti yine boş bir ömür Gözlerinden öpüyorum Haberin yok ölüyorum Haberin yok ben ölüyorum Sen gelirken ben...
  3. Haberin Yok Ölüyorum [bass]

Haberin Yok Ölüyorum [bass]

Tuning: E A D G Intro: Repeat X 4 G---------------------------------------------| D---------------------------------------------| A-1-2-------4---------------------------------| E---------------------------------------------| G------------------------------------| D------------------------------------| A--0-----4---------------------------| E------------------------------------|...
  4. Sadece Ölüyorum.. Ötesi Yok İnan

Sadece Ölüyorum.. Ötesi Yok İnan

Gece yarısı ayazlar üç-beş devriyesini atmakta yine. Sensiz geçen bir günü yine sensiz gecelere kendi ellerimle gömüyorum. Sen yokken anlamı yok baharların artık .Anlamı yok çekilen onca acıların. Anlamı yok sensizliğin.. Sen yoksun sadece.. Sadece yok.. Yoksa gitmiştin benden... Gelişin baharları müjdelemişken, gidişin bu kadar sessiz olmamalıydı. Bu kadar ölümüne sevmişken, bir gülüşün...

Sayfayı Paylaş