gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Kar topu kurabiyeleri

Konu, 'Bisküviler - Kurabiyeler' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

kartopu kurabiyeleri kartopu kurabiye kurabiyesi kakaolu tarifi kakaolu Yılbaşı hazırlıkları başladı :)ev partisi yapmayı düşünüyorsanız işte size çok güzel bir kurabiye tarifi Melişlerim:)

MALZEMELER

3 adet elma
    1 paket sade bisküvi
    1 su bardağı çekilmiş fındık
    1 yemek kaşığı margarin
    1 su bardağı pudra şekeri(yarısı üzeri için)
    1 su bardağı hindistan cevizi

HAZIRLANIŞI

Elmaların kabuklartını soyup rendeleyin.Hafif ateşte rengi dönene kadar pişirip soğutun ,bisküviyi robotta un haline getirip elmaları üzerine ilave edin.Margarin,pudra şekeri ve fındığı ilave edip yoğurun.Elma büyüklüğünde parçalar kaparıp elinize yuvarlayıp toplar yapın.Yarım su bardağı pudra şekerini ve hindistan cevizini düz bir tabağa koyun.Topları önce pudra şekerine sonra hindistan cevizine batırın.Servis tabaklarına alıp ılık servis yapın

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    biraz daha farklısını bizde yapıoz canım kakaolu onlarda süper oluo eklerim tarifi saol tatlım

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Destinamm önerdi bunu bugün deneyecegim :D bana kolay gelsin bakalim nasil olacak....

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

tamam canım ekle umarım beğenirsin:)

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tamam tatlım dene bakalım :)

sonrada yaz nasıl olduğunu:) kolay gelsin tatlım..

6. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Dün aksam yaptim :D:D tadi cok güzel tüm meleklere tavsiye ederim.

Bana destek olan Destina´ya basaracaksin diye tezaruhatda bulundugu icin cok cok tsk ederim vede bizimle bu güzel tarifi paylastigi icin Elaya da ayrica tsklerimi iletiyorum.

Yeni yiliniz kutlu olsun.....

7. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Canım beğenmene çok sevindim:)bu arada çok güzel görünüyo kurabiyeler canım :)

8. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel biseye benziyor deneyecegim :D

Kar topu kurabiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  2. Smile Kurabiyeler

Smile Kurabiyeler

smile kurabiye Malzemeler 2 yumurta 1 su bardağı toz şeker 2 su bar nişasta 3 su bar un 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya 250gr margarin süs için 1 tatlı kaşığı kakao(hamura renk vermesi için) yapılışı: margarin şeker yumurtayı elinle karıştıralımsonra nişasta un vanilya kabartma tozunu ekleyerek yoğuralım istediğiniz şekli verebilirsiniz örnekde görüldüğü gibi tepsiye...
  3. Bebek kurabiyeleri

Bebek kurabiyeleri

Şimdi size yeni doğum yapacak anneler için güzel bir müjdem var.Hem yenidoğan bebeğinize hoşgeldin demek hemde gelen misafirlerinize ikramda bulunabileceğiniz şirinmi şirin kurabiyeler. Artık çok moda.Hastaneye ,eve gelen misafirlerinize,bebek mevlütünüzde ikram edebileceğiniz tatlımı tatlı kurabiyeler. Hatta bu kurabiyeleri her türlü özel gününüzde de kullanabilirsiniz.Doğum...
  4. Evlilik kurabiyeleri

Evlilik kurabiyeleri

Evleniyormusunuz?Peki misafirlerinize nişanınızda,kına gecenizde,nikahınızda,düğününüzde ne ikram edeceğinizi düşündünüz mü?Ozaman sıkı durun...Hem size hatıra olabilecek misafirlerinizinde tatlı tatlı yiyebileceği çok şık kurabiyeleri öneriyorum.Çok moda şu günlerin vazgeçilmezleri arasına girdi bile. En güzelide bu kurabiyeleri istediğiniz modellerde yaptırıp üzerine istediğiniz...

Sayfayı Paylaş