gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Ak Bilekte Sarı Akik

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ak bilekte sarı akik Zülfün de gerdana dökük Gözün melul kaşın yıkık
    Dostum neler duydun bugün

Yüce dağdan bakınırdın
    Lale sümbül takınırdın
    Seni benden sakınırdım
    Sen ellere uydun bugün

Kani Karac'oğlan kani
    Veren alır tatlı canı
    Ummadığım kara donu
    Yar karşımda giydin bugün

Karacaoğlan - Ak Bilekte Sarı Akik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Akik taşı

Akik taşı

Saf ve beyaz akik taşı bedenen ve ruhen güzel kadına, Böyle bir taşı olan yüksüğü takmak, saliha ve güzel bir kadınla evlenmeye, bereketli bir işe ve sünnete uygun yaşamaya, Sırdan ve fazla kıymetli olmayan akik taşı tüccar biri ile dostluğa, Birçok akikk taşına sahip olmak mal ve nimete delalet eder.
  3. Bilek

Bilek

El bileği insanın emek ve gayretine, ayak bileği dünyalık ve tedbirlere, Bilek ağrısı üzüntüye, Kol ve bilekleri açık kadın görmek dünyalığa, böyle bir erkek görmek namuslu ve helal kazanç sahibi erkeğe delalet eder.Bilek görmek kuvvetle yorumlanir. Bir kisinin rüyasinda bilekle yaristigini görmesi onun hayat da rakipleriyle yaristigina; eger karsisindakinin bilegini kivirdi ise o yarisi...
  4. İnci Bileklerde

İnci Bileklerde

takı tasarımı örnekleri inci bileklik inci takı modelleri bileklik modelleri Beyaz ve zarif inci şimdide bileklerde ve güzel.
  5. Akik Taşının Faydaları

Akik Taşının Faydaları

burç taşları burçlara göre taşlar akik taşı faydaları özellikleri hangi hastalıklara iyi geliyor hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Melekler biliyorsunuz her burcun kendine özel bir taşı var...Burçlara göre taşınız hangisi olduğunu daha önceki yazılarımızda paylaşmıştık...Doğal taşlarla tedavi yöntemlerine de değinmiştik...Şimdi ise doğal taşların faydalarını ve özelliklerini...

Sayfayı Paylaş