gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Aştı Gitti (İneyim Gideyim)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İneyim gideyim Osman iline
    Sevdaya düşenler yorulmaz imiş
    Herkes sevdiğini almış yanına
    Gariban hatırı sorulmaz imiş

Aştı gitti göremedim boyunu
    Çene tutmuş kaşlarının yayını
    Yeni bildim güzellerin huyunu
    Gel denmeyen yere varılmaz imiş

Yer değilim karış karış yarılam
    Su değilim bulanam da durulam
    Şu dünyada sevdiğine sarılan
    Ahirette sual sorulmaz imiş

Karac'oğlan geldi güzel kervanı
    Ben olaydım devesine sarvanı
    Fırsat elde iken sürün devranı
    Kocayınca devran sürülmez imiş

Karacaoğlan - Aştı Gitti (İneyim Gideyim) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Karacaoğlan - Benzemez (İndim Seyran Ettim)

Karacaoğlan - Benzemez (İndim Seyran Ettim)

İndim seyran ettim Frengistan'ı İlleri var bizim ile benzemez Levin tutmuş goncaları açılmış Gülleri var bizim güle benzemez Göllerinde kuğuları yüzüşür Meşesinde sığırları böğrüşür Güzelleri türkü söyler çığrışır Dilleri var bizim dile benzemez Seyr edüben gelir Karadeniz'i Kanları yok sarı sarı benizi Öğün etmiş kara domuz etini Dinleri var bizim dine benzemez Akılları yoktur küfre...
  3. Kilolu bebeklerin sayısı git gide artıyor

Kilolu bebeklerin sayısı git gide artıyor

40'lı yaşlarda hamile kalan anne adaylarının 4 kilo ve üzeri bebek dünyaya getirme oranı artıyor. Yaş ilerledikçe annenin sağlığında ortaya çıkan bazı riskler, bebeklerin iri olmasına neden olabiliyormuş anne adayları... Birçok kadın 40'lı yaşlarda ilk kez anne oluyor. Bu yaşlarda, halk arasında 'tosuncuk' denilen, 4 kilo ve üzeri bebek dünyaya getirme oranı da artıyor. International...
  4. babam git gide çoçuklaşıyo

babam git gide çoçuklaşıyo

herkez bişeyler yazıyo bari ben de bişi anlatım.kız kardeşim ünlü birinin hayatını ingilizce olarak hazırlayacak ve ünlü biri olarak mustafa ceceli yi seçti.bizim evde yazıcı yok resimleri babama gösterdi.iş yerinden çıkarırmısın diye.babamda bu mustafa ceceli değil diye çoçuk gibi inatlaşmaya başladı.neyse güldük geççtik.. ta ki dün akşama kadar babam televizyon izlerken hayatımda ilk defa...
  5. Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri ile bu sayfayı coşturmanızı bekliyorum bütün Zerrin Özer hayranları ve giden gitti diyen sevgilisi gidenler sizleri bu sayfaya bekliyorum ve site yönetiminden de şarkının sözlerini rica ediyorum :)

Sayfayı Paylaş