gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Dört Köşeyi Dinledim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kulak Verdim Dört Köşeyi Dinledim Ardımızdan Gaybet Eden Çok imiş Ben Dünyayı Sonsuza dek Belledim
    Meğer Dünya Dört Sultanlık Yer İmiş

Karşıdan Uzanır Yapraklı Dağlar, Vay Dağlar
    Hastanın Derdini Bilemez Sağlar, Vay Sağlar
    Her Nere Vardıysam Dertliler Ağlar, Dost
    Gezdim Şu Alemi Dertsiz Yok İmiş

Karacaoğlan Derki Dosta Sarılan
    Su Değilim Bulanıpta Durulam
    Bu Dünyada Sevdiğine Sarılan, Dost
    Ahirette Sorgu Sual Yok İmiş

Karacaoğlan - Dört Köşeyi Dinledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Ferdi tayfur- seni dinledim

Ferdi tayfur- seni dinledim

ferdi tayfur seni dinledim ferdi tayfur seni dinledim sözleri Gözümde hasretin dinmez yağmuru Kadere el açıp seni dilendim Bitirdin bendeki bütün gururu Yüz kızartıp senden seni dilendim Nakarat Bir ümit görmüştüm önce sende ben Severek mutluluk bekledim senden Sensizlik sarhoşu oldum bilmeden İçtiğim kadehten seni dilendim Geçtiğim yollardan seni dilendim Bekledim...
  3. Odamı dinlediler

Odamı dinlediler

CHP Genel Sekreteri Önder Sav, eski Bolu Valisi Ali Serindağ ile Genel Merkez’deki makamında yaptığı baş başa konuşmanın ’devlet içinde örgütlenmiş bir şebeke tarafından dinlenerek dinci bir gazeteye servis yapıldığını’ iddia etti. Konuşmanın dinci gazetede kelimesi kelimesine yayımlanması üzerine CHP’de ’böcek’ araması yapıldı. Ancak dinleme cihazına rastlanmadı. Dinlemenin dışarıdan...
  4. Anadolu’yu Dinlediniz mi?

Anadolu’yu Dinlediniz mi?

Atatürk herhangi bir konuda karar alırken mutlaka çevresindeki insanların da düşüncesini alır, farklı görüşlerden yararlanırdı. Özellikle toplumun eğilimine büyük önem verir ve halka danışılması gerektiğine inanırdı. Bağımsızlık mücadelesine girişirken de Türk milletinin özgür yaşama arzusunu görmüş ve halktan aldığı bu mesajla mücadeleye atılmıştır. Atatürk’ün bu yöndeki tutumu ve davranışına...
  5. SöyLedim , dinledim

SöyLedim , dinledim

Burdan kimler geçti bilemedimgöremedim Gölgemi sen mi sattın BEKLEDİM ÖZLEDİM yalnız kalmak zormuş SÖYLEDİM DİNLEDİM Hava soğuyor titriyor yazdıklarım Gecenin bir vakti nerdeyim bilmiyorum yasaklara uzak bir köşede Kendimi BEKLİYORUM SAYIKLIYORUM Çocukluğumu Adalet yok duygu yok Herkes konuşurken Nefeste ibadet yok Zaman geçiyor Gittikçe git diyor Yorgun...

Sayfayı Paylaş