gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Karadayı dizisindeki Mahir Karanın Askerdeki Kardeşi kim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım az önce seyrettim de Mahir'in askerdeki kardeşi aradı, babasını rüyasında görmüş. Bu sanatçıyı daha önce bir yerden gördüğümü hatırlamıyorum. Dizinin ileri sahnelerinde girecektir büyük ihtimalle de merak ettiğim bu sanatçının kim olduğu. Kim allaşkına bu oyuncu hakkında bilgisi olan var mı ya ?
    Site Tarafından Eklenen Resim.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Karadayı dizisi kadrosuna yeni katılan ve Mahir Kara'nın askerdeki kardeşini canlandıran oyuncu Ulaş Tuna Astepe.

Ulaş Tuna Astepe doğum tarihi 1988’dir. Ulaş Tuna Astepe İzmit yani Kocaeli ilinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Erkek Lisesi mezunu olan Ulaş Tuna Astepe liseyi bitirdikten sonra Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı yaptı. Şu sıralar ise Karadayı dizisinde rol almaktadır.

SadmiN ve MaWiM bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Atv’nin dizisi Karadayı‘nın kadrosuna bir isim daha ekleniyor. Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor ve Bergüzar Korel’in başrolünü oynadığı Karadayı’ya yeni bir isim dahil oluyor.

Mahir’in (Kenan İmirzalıoğlu) askerdeki kardeşi ‘Orhan’ karakterini Ulaş Tuna Astepe canlandıracak. Dizide, Mahir’in tam aksi bir karakteri canlandıracak olan Orhan, Kara Ailesi’nin kendisine çizdiği hayatı reddedecek.

Ulaş Tuna Astepe

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Karadayı dizisindeki Mahir Karanın Askerdeki Kardeşi kim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimler bu dizinin oyuncu kadrosunu bilen varsa yazsın olmadı resimleri de paylaşırsanız sevinirim :)
  2. Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir??

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir??

Düşman Kardeşler Dizisi Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Show Tv de yeni bir dizi daha başlıyor.. Üstelik kadrosu süper oyunculardan oluşuyor..Çok güzel harekerlerin Murat Eken i Metin Keçeci si ben muhteiem bir dizi olacağınız düşünüyorum....Üstelik dizinin güzeli de Hande Subaşı...Başlamasını dört gözle bekliyorum... Dizinin Konusu İnadına aşkların yaşandığı bir Trakya entrikası......
  3. Karadayı Dizisi Sezon Finalinde Arabadaki Patlamada Kimler Öldü?

Karadayı Dizisi Sezon Finalinde Arabadaki Patlamada Kimler Öldü?

karadayı arabada kim vardı, karadayı arabada kimler öldü, karadayıda kimler öldü Sevgili melekler, geçen sezon araba patlaması sahnesiyle herkesi merakta bırakarak sezon tatiline giren Karadayı'da merakla ölenlerin kimlikleri merak ediliyordu. Acaba arabaya kim bindi? Ölenler kimler diye merakla süren bekleyişe bir son veriyoruz. Medyabey sitesinin verdiği habere göre arabadaki patlamada...
  4. KARADAYI FERİDE VE MAHİR RESİMLERİ

KARADAYI FERİDE VE MAHİR RESİMLERİ

karadayı dizisi feride mahir resimleri,karadayı mahir feride aşk resimleri,karadayı mahir feride en güzel resimleri,karadayı dizisi mahir feride görselleri hakkında bilgiler 8 Ekim 2012'de yayına başlayan Türk Televizyon dizisi. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un olduğu dizi atv'de yayınlanmaktadır. Dizide mafya, bazı siyaset ve yargı mensuplarının...
  5. Karadayı 89. bölüm - Mahir babasına içini döküyor !

Karadayı 89. bölüm - Mahir babasına içini döküyor !

karadayı 89. bölüm,karadayı 89. bölümde mahir ve babasının konuşması,karadayı 89. bölüm mahir ve nazif baba konuşması,karadayı 89. bölüm mahir babasına içini döküyor [MEDIA] Dün akşam ekranların tutku ile izlenen dizisi Karadayı'da yine gözyaşları durmadı. Kendisini kabadayı zanneden babası tarafından dışlanan Mahir, arkadaşının Mahir'e haber vermesi sonucu Nazif Baba'nın işlerinin iyi...

Sayfayı Paylaş