gebe
  1. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Karadeniz Turu Ödüllü Yarışma

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında pinkdream tarafından paylaşıldı.

tatil ödüllü yarışmalar ödüllü yarışmalar kızlar facebookta bi yarışmaya denk geldim 7 günlük herşey dahil karadeniz turu ödüllü. ben katılıp kazanmayı çok istiyordum ama yıllık iznimi kullandım 6 ay boyunca bi yere gidemem :(
    katılmak çok kolay defansın facebook sayfasına tatil fotoğrafınızı yüklüyorsunuz ve puan topluyorsunuz en çok puan alan fotoğraf sahibi kazanacak ödülü. ayrıca hergün en çok puanı alan fotoğraf sahibine de hediye paketi verilecekmiş.

facebook.com/defansbitkiozlu adres bu

2. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    katılan var mı puan veriyim hemen ayrıca hediye paketi çok güzelmiş baktım şimdi
    Defans Bitki Özlü Losyon
    Detan Böcekkıran
    Detan Portatif Sinekkovan
    Frosch Aloe Vera’lı Bulaşık Deterjanı

Karadeniz Turu Ödüllü Yarışma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğu Karadeniz Turu

Doğu Karadeniz Turu

doğu karadeniz turu 1.Gün: Ankara, Sumela Manastırı, Karaca Mağarası, Zigana Akşam Ankara'dan hareket ediyor gece boyu sürecek yolculuğumuz ve gerekli molaların ardından sabah Trabzon'a varıyoruz. Trabzon'da alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Doğu Karadeniz gezinize Sumela (Meryemana) Manastırı 'nı ziyaretle başlıyoruz. Altındere Milli Parkı sınırları içerisinde (1300m yükseklikte)...
  2. Anneler Gününe Özel Ödüllü Yarışma

Anneler Gününe Özel Ödüllü Yarışma

anneler günü yaklaşıyor, çok güzel bir yarışmanın haberini vermek istiyorum adı ilk aşkım annem Madame Coco | Facebook adresinden katılabilirsiniz. madame coco ev tekstili markasıymış çok güzel fransız tarzında ürünleri var yarışma çok basit annenizin sizinle birlikte çekildiği bir fotoğrafı ekliyorsunuz çocuğunuzla da çekilmiş olabilirsiniz. yarışmaya yüklüyorsunuz. 1. gelen...
  3. Ramazan bayramı KARADENİZ TURLARI gezisi ( ankara çıkışlı)

Ramazan bayramı KARADENİZ TURLARI gezisi ( ankara çıkışlı)

TAM PANSİYON ŞEHİR ŞEHİR KARADENİZ VE YAYLALAR (6 gece 7 gün) 29 AĞUSTOS - 04 EYLÜL RAMAZAN BAYRAMI 1.GÜN: ANKARA-KASTAMONU-SİNOP: Saat 07.00’da Emekli Sandığı (Güvenpark) önünden hareket. Çankırı üzerinden Kastamonu’ya varış. Kastamonu da; Saat Kulesi, Kastamonu Kalesi, Şapka Müzesi, Nasrullah Camii ve Şadırvanı, Liva Paşa konağının gezilmesi..Öğle yemeği…Sinop’a hareket. Sinop’ta; Sinop...
  4. Karadeniz Turu

Karadeniz Turu

Karadenizin güzellikleri hepinizin malumu. Sizlerinde ilgisini çekebileceğini düşündüğüm güzel bir karedeniz turu var arkadaşlar. 11 Haziran'da başlıyor. Köstence, Yalta, Odessa Limanlarında duraksıyor. Yaz tatiliniz için uygun olabilir. Ocean Majesty ile Karadeniz 5 Gece 6 Gün İstanbul-İstanbul 2012 | Tur Detayı | apextour.com.tr
  5. ElektrikPort Samsung Tab 3 Ödüllü Yarışma

ElektrikPort Samsung Tab 3 Ödüllü Yarışma

Final zamanı çektiğiniz fotoğrafınızı bize gönderin, paylaşalım, oylamaya girin, dereceye girerseniz birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatı yakalayın. http://www.elektrikport.com/haber-roportaj/final-fotograflari-odullu-yarisma/12028 önceden çekilen fotolardan gönderdim 1-2 tane kısmet artık

Sayfayı Paylaş