gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kararmış Takılara Çözüm

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kararan takılar kararan altın kararmış takılar altın kararır mı imitasyon nasıl temizlenir Altın takılarınız karadıysa kuyumcuya gitmenize gerek yok[​IMG] Her evde mutlaka kalıp sabun bulunur[​IMG] Sabunu rendeleyip (2 çay kaşığı kafi) bir bir su bardağı su ile cezve içinde kaynatın, takınızı kaynayan suyun içine atın ocağı kapatın birkaç dk[​IMG] bekleyin,eski bir diş fırçasıyla ılık su altında takılarınızı fırçalayarak durulayın sonra bir havlu yardımıyla kurulayın[​IMG][​IMG][​IMG]
    parladığını farkediceksiniz[​IMG][​IMG][​IMG]
    eğer gümüş takınız varsa sigara külüyle ovmanız yeterli[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kararmış Takılara Çözüm
    faydalı bilgiler için teşekkürler adminiim

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

gumusler icin sigara kulu cok ise yariyor,ayrica karbonatta ise yariyor dis fircasina alacaginiz karbonatla fircalamaniz yeterli olur.

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

bilgi için teşekkürler.. bilmem iyi oldu :)

5. zabitan

zabitan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aaa iyiymiş yaa..

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

bende buna benzer bir yöntemle yapiyodum, ama fayda etmiodu.
    artik bunu denerim. tskler adminim faydali bilgi icin :)

7. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Paylaşımın için tşkr meleğim.
    Bende arada bir bulaşık makinasının kaşıllık bölümüne koyuyorum güzel sonuç veriyor.:minik:

Kararmış Takılara Çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kararlar kibrittir..

kararlar kibrittir..

Adamin biri bilge bir kral olmakla un salmis olan kralin yanina gider. Krala sunu sorar 'Efendim soyleyin bana hayatta ozgurluk var midir? 'Kral 'Elbette' der,'Kac bacagin var senin? 'Adam soruya sasirarak 'Iki efendim' der. Kral 'Pekala, tek bacaginin ustunde durabilir misin? ''Elbette' diye cevap verir adam. Kral 'O halde hangi bacagin ustunde duracagina karar ver'. Adam biraz dusunur ve...
  2. tAKILaR

tAKILaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Karar Veremiyorummm

Karar Veremiyorummm

en iyi bebek arabası hangisi stokke bebek arabası stokke türkiye Bu uc renk arasinda kararsiz kaldim kizlar..Sizce hangisi guzel?
  4. Kararmış Takıları Parlatma Yolları

Kararmış Takıları Parlatma Yolları

kararmış takılar takı parlatma gümüş takılar nasıl parlatılır kararan nasıl parlatılır kararmış altın Kızlar takılarınızmı karardı...Mutlaka bu yazımıza göz atın... Altın takılarınız karadıysa kuyumcuya gitmenize gerek yok. Her evde mutlaka kalıp sabun bulunur. Sabunu rendeleyip (2 çay kaşığı kafi) bir bir su bardağı su ile cezve içinde kaynatın takınızı kaynayan suyun içine atın ocağı...
  5. koruma kararı

koruma kararı

merhaba ben 2 aylık evliyim evliliğimin 1. ayında eşimden şiddet görmem, eşimin beni zorla yanında tutması ve tehdit gerekçeleriyle eşim hakkında suç duyurusunda bbulundum ve o tarihten sonra ayrı yaşamaya başladık .ben şikayet dilekçemden 2 gün sonra pişman olup şikayetimi geri çekmek istedim ancak şikayette bulunduğum savcılık dilekçeyi merkeze gönderdiğini söyledi ve ben dilekçe yazıp...

Sayfayı Paylaş