gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

kardan adam

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

melekler çocukken kaçımız kardan adam yapardık.rica etsek paylaşabilirmiyiz lütfen:çitos:

kardan adam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Kardan Adam

Göksel - Kardan Adam

Yalnız ve çırılçıplak, Geldiğim gibi giderim. Ne sonsuz ne ölümsüz, Gördüğümü bilirim. Ruhum ezelden yasakları sevdi Ruhum çocuktan tehlikeli suları sevdi Kardan adamlar yaptım,hepsini kahramanım sandım, Avuçlarımda eridiler.. Telli duvaklar taktım,her defa sanki aklandım, Çok çabuk kirlendiler. Kardan adamlar yaptım,kardan adamlar yaptım. Ne kadar da benziyorlar birbirlerine, Hepsini ben...
  2. Meşhur kardan adamın mucidi

Meşhur kardan adamın mucidi

kardan adam Kar yağdımı çocuklar çıldırır sevinçten.Çıkıp hemen ya kartopu oynarlar yada hemen kardan adam yapmaya girişirler.Herkesin kar zevki bambaşkadır.Kardan adam demişken hiç merak ettiniz mi kimdir bu kardan adamın asıl sahibi ?kimden çıktı bu fikir die?? Merakın melekler mekanında (: Kardan adamın tarihi ile ilgili bilgiler çok net olmasa da, ilk kardan adama ait tarihi bilgiler...
  3. Kardan Adam Pastamızın tarifi

Kardan Adam Pastamızın tarifi

farklı pasta tarifleri doğum günü pastası Marifetli meleklerimizin sunacağımız bu tarifi hemen uygulamak isteyeceklerini düşünüyorum. Bu pastayı görünce akla ilk yılbaşı gelse dahi ben bunun çok güzel bir doğum günü pastası olacağını düşünüyorum. Anne meleklerimiz bu tarifle çocuklarının doğum günlerini kutlayabilirler çünkü çocukların bayılacağı çikolata düğmeler ve şeker hamuruyla bezenmiş...

Sayfayı Paylaş