gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kardesim çok kusuyo

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kardesim yeni dogdu daha 20 gunluk her emmesinden sonra kusuyor nden bilenininz varmi ama emmesinden sonra 2-3 kere kusuyo

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    cok büyük ihtimalle süte karsi alerjisi olabilir,bazi bebeklerde anne sütü hassasiyeti olabiliyor.bir doktara danisin bence,ben bir yakininimda böyle bisey görmüstüm.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bugun doktara gittiler çok kusuyo bi sorum olcak gazı varda çıkaramıyo caba bu yüzden olabilirmi gazdan dolayı uyuyamıyoda inliyo,ıkınıyo

kardesim çok kusuyo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kiz kardes

kiz kardes

: Kız kardeş Çok mutlu olacaksınız. Şansınız da açık olacak. Rüyada kiz kardes görmek, bir malda ortakliga isarettir.Çok mutlu bir hayatınız olacak. Şansınızda açık olacak.Çok mutlu bir hayatınız olacak. Şansınızda açık olacak.
  2. Canim kardeslerim

Canim kardeslerim

Bugün icim öyle sevgi ile dolu ki. Kardeslerim bu yazilari okuyamasalar bile (ücüde erkek) onlari nekadar cok sevdigimi anlatmak ve onlara bu sekilde tsk etmek istedim. Ekeklerin en büyügü, aramizda sadece 2,5 yil var, beraber krese giderdik, ablaaaaaaaa sadece benimle oyna, ablaaaaa benim yanima otur der dururdun, hic ayrilmak istemezdin benden. Büyüdün koskoca adam oldun simdi, icraci...
  3. bilgisayar basındayken çıldırtan kardesler

bilgisayar basındayken çıldırtan kardesler

Çocuk bilgisayar başındaki abisinin yanına yaklaşır ve pis pis klavyeye bakarak.. -Abi buna basabiliymiyim -Hayır -Peki buna basabiliymiyim -Hayır hiç birine basamazsın -Anneeaaa abeemm benii oynatmoooo.. ühü ................................. -Abi bu düymeye basabiyiymiyim -Hayır ama şuna basabilirsin -Banane ya o düyme güzey deyiy ................................ -Abi bu düyme ne.. (çat!!...
  4. Yaramaz Kardesler... Okuyun

Yaramaz Kardesler... Okuyun

Yaşadığımız kentten kilometrelerce uzakta bir İngiliz kasabasında yaşayan iki afacan kardeşin hikayesi... Yaşadıkları bölgede kırık cam, kuyruğuna teneke bağlanmış kedi, inik araba lastiği, kapıdan çalınan sütler gibi pekçok hadisenin faili olarak bu iki afacan kardeş gösterilmekteydi... Kasaba halkı artık "illallah" demişlerdi afacan kardeşlerden, haklıydılar.... Ailesinin...
  5. benim canım kardesim

benim canım kardesim

yaklasık 6 aydır kardesim cok hasta hastalıgı rabdomyo sarkum die bilinen kas kanseri biz 3 kardesiz ortanca olandada aynı hastalık wardı we bu hastalıgı yendi simdi 15 yasında we sürekli kontrol altında kücük kardesim ise daha 8 yasında bu hastalık beyninde ortaya cıktı we sürekli kendini yeniliyo 3 gündür yogun bakımda we durumu cok kritik artık yürümez konusmaz hale gelmisti zaten hastalık...

Sayfayı Paylaş