gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Karıncalar da ev için emlakçı bakıyormuş !!!!

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Karıncalar da insanlar gibi, iyi bir ev bulmak için “emlakçıya” başvuruyormuş
    Bristol Üniversitesinin araştırmasına göre, bir koloni göçeceği zaman önceden, iyi bir yuvanın nasıl olacağını bilen kaşifler gönderiyor. “Emlakçı karınca”, içgüdüsel olarak yerleşilecek doğru yuvanın neresi olduğunu biliyor ve yuvayı bulduğunda da bu seçimini diğer karıncalara kabul ettirmeye çalışıyor.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Karıncalar da ev için emlakçı bakıyormuş !!!!
    Vavvv ilginmiş paylaşım için saol canım benim...

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Karıncalar da ev için emlakçı bakıyormuş !!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eğitimli emlakçılar geliyor

Eğitimli emlakçılar geliyor

emlak ve emlak yönetimi iş imkanları emlakçılık sınav soruları İstanbul Aydın Üniversitesi Emlak Yönetimi Sertifika Programı ile RETÜRK’ün özel eğitim programı birleştirilerek verilecek ortak eğitimler sonunda girişimciler YÖK onaylı sertifika alacaklar Gayrimenkul sektörünün hızla büyüyen lider markalarından RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık bir yandan franchising ağını genişletirken...
  2. İçimizdeki Leonardo da Vinci

İçimizdeki Leonardo da Vinci

İÇİMİZDEKİ LEONARDO DA VİNCİ... Yazan: Dr. Yılmaz Argüden İstanbul’un fethinden bir sene önce doğan Leonardo sadece dünyada yapılmış en iyi resimler arasında sayılan “Mona Lisa” ve “The Last Supper” gibi eserleri meydana getiren bir ressam değil, aynı zamanda tanınmış bir mimar ve heykeltraş; uçan bir makine, bir helikopter, paraşüt, bugün itfaiyecilerin kullandığı uzayan merdiven,...
  3. Evdeki karıncalardan kurtulmanın yolları

Evdeki karıncalardan kurtulmanın yolları

Evdeki karıncalardan kurtulmanın yolları nelerdir evimi karıncalar basıyor ne yapabilirim bana ne önerirsiniz?
  4. Karıncalardan kurtulmak için ne yapmalıyım diye soranlar gelsin

Karıncalardan kurtulmak için ne yapmalıyım diye soranlar gelsin

Karıncalardan nasıl kurtulurum ? Karıncadan kurtulma yolları ? Karınca için çözüm ve ilaç var mı ? Yazın daha doğrusu baharın gelmesiyle birlikte karıncalarla başı dertte olan sevgili meleklerim, bu dertten müzdarip birisi olarak dün bir ilaç denedim bundan bahsetmek istiyorum sizlere. Bu ilaç kesinlikle çocuklarımız içinde güvenli artı 6 aya kadar da etkili bir ilaç. Aynı zamanda genel...
  5. Evdeki Karıncalardan Doğal Yollarla Kurtulmak İçin!

Evdeki Karıncalardan Doğal Yollarla Kurtulmak İçin!

bu konu karıncalardan kurtulmanın yolları ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Bahar aylarından itibaren havaların ısınması ile birlikte çoğumuzun evin de karıncalar kendini göstermeye başlar. Bazen bu karıncalardan ne yaparsak yapalım bir türlü kurtulamayız. Karıncalardan kimyasal değil de doğal yollarla kurtulmak istiyorsanız sizlere gereken pratik bilgileri sunuyoruz. Karıncaların...

Sayfayı Paylaş