gebe
  1. bir melek diliyorum

bir melek diliyorum Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Kasim 2010 hamişleri buraya...

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında bir melek diliyorum tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar herkese merhaba, Ben daha taze hamişim.En son regl tarihim 29 Kasımdı.Yani doktorların SAT 'a göre yaptığı hesaplama sonucunda 5+1 haftalık hamile oluyorum sanırsam :) Benim gibi son regl tarihi kasım ayında olupta hamile kalan arkadaşlar hadi gelin buraya birlikte takip edelim hamileliğimizi.Belki kaçırdığımız şeyleri birbirimiz sayesinde yakalarız...

Sevgiyle Kalın...

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Ayyyy daha kucucuk bebisin ama sana verdigi mutluluk eminim dunyaya sigmicak buyukluktedir:)...Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

3. bir melek diliyorum

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Aminnnn saol canım hepimize inşallah.... evet daha minicik ama harika bir duygu gerçekten onun içinde hergün biraz daha büyüdüğünü sana yaklaştığını bilmek.sen ne kadarlık hamilesin?

4. ^Gri Melek^

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    37 hafta oldu...Mercimek forumunda liste basinda gelenlerdenim:D:D..Bu ayin sonunda dogmasi gerekiyo insallah.

5. bir melek diliyorum

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy canm benimmmm çok az kalmışşş maşallah :) darısı başmıza Allah'ım bizede o günleri bi gösterse... Allah'ım senide bebeğinide bir an evvel sağlıkla kurtarsın inşallah...çok heyecanlısındır şimdi dimi :) korkuda var mı?çok soru sordum ama normal doğum mu sezeryan mı düşünüyosun?birde kızımız mı olacak oğlumuz mu? :)

6. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    canım allahım saglıkla kucagına almayı nasıp eder ınsallah.uzun bır maraton senı beklıyor:)herayıyla farklı duygular farklı seyler yasayacaksın.....okadar harıka seyler kı sen bıle ınanamayacaksın bazen.....

7. bir melek diliyorum

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy sizler böyle anlattıkça ben dahada heyecanlanıyorum :) gerçekten çok değişik bir duygu ama insan midesi bulandı diye mutlu olur mu vallahi oluyorum :oppucuk: senin kaç haftalık tatlım bebişin?

8. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    34 haftalık olduk bızde......heyecanlan ama kendıne de ıyı bak ve dıkkat et.....

9. ^Gri Melek^

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Benim ikinci bebegim olucak...4 yasinda oglum var buda erkek olucak insallah...normal dogum yapmam icin su anda hic bir sorun yok insallah normal dogum yapicam...Korku yok bende deneyim varya...

10. bir melek diliyorum

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Maşallah Allah'ım sizleri nazarlardan saklasın sağlkla bebeğinize kavuşmayı nasip etsin inşallah... senin nasıl olacak doğumun canım? gün geçtikçe artıyordur dimi heyecanın? :)

11. ^Gri Melek^

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    ben cikiyorum kizlar...Tatli cadim,bir melek diliyorum kendinize iyi bakin :kiss:

12. bir melek diliyorum

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ohh süper bende şimdiden başladı doğum korkusu bi yandan ne var herkes doğuruyo diyorum bi yandanda çok korkuyorum gerçekten ama bende Allah nasip ederse normal istiyorum bakalım.. Allah bağışlasın canım 2 oğlunuda sana... isim hazır mı? :)

13. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    ınsallah hepımızın canım.....dogumla alakalı b ır gelısme yok suanda yarın kontrolumuz var benım kız hala dönmedıgı ıcın suan bısey soylenemıyor beklıyoruz bakalım...tabıkı heyecan var herseyımız tamam allaha sukur tek bebısın gelmesıne kaldı beklıyoruz hayırlıısyla atlatsaydık bırde korkular var tabı ogun kalbım erınden fırlar galıbaaaayupis

14. bir melek diliyorum

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

tamam canım sende kendinede bebeişinede iyi bak görüşürüz...

15. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    gorusuruz canım.....

Kasim 2010 hamişleri buraya... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mekanımızda kaç tane hamiş var görelim bakalım.... Hamiş melekler buraya :)

Mekanımızda kaç tane hamiş var görelim bakalım.... Hamiş melekler buraya :)

Melekler mekanı kaç hamiş melek barındırıyorum bakalım dedim. Hadi bakalım anne adayları anlatın hamileliğiniz nasıl geçiyor, ilk hamileliğiniz mi, bebişinizin cinsiyeti ne, kaç aylık hamilesiniz, hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an ki tutumunuz ne, kendinizi nasıl hissettiniz, şu an nasıl hissediyosunuz.... vs vs İçinizden geçen herşeyi burda paylaşabilirsiniz...:) Yorumlarınızı bekliyorum...
  2. gurbetteki hamişler burada toplanalım

gurbetteki hamişler burada toplanalım

sıla hasreti yurtdışında doğum Merhaba kızlar, yurtdışında olup bizi takip eden arkadaşlar varmı ? hangi ülkeden katılıyorsunuz? yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :)
  3. Gebelikte Karın Ağrısından Şikayetçi Olan Hamişler Buraya

Gebelikte Karın Ağrısından Şikayetçi Olan Hamişler Buraya

gebelikte karın ağrısı,gebelikte karın ağrısı olur mu, Anne adayları sizlerde karın ağrısı şikayetinden yakınıyor musunuz?İçimizde gelişmekte olan bebeğimiz bazen bize böle rahatsızlık verebiliyor annelik kutsal bir şeydir bebeğimizi beklerken böyle bir takım şikayetlere de bazen alışmak gerekebilir.Peki bu karın ağrılarının neden kaynaklandığını sizler biliyor musunuz bu konumuzda şimdi...
  4. hsg çektirip hamiş kjalanlar buraya

hsg çektirip hamiş kjalanlar buraya

hadi kızlar hsg sonrası hamiş kalanlar buraya toplanalım.

Sayfayı Paylaş