gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Katı besinlere geçen bir bebeğin günlük menüsü nasıl olmalı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Katı besinlere geçen bir bebeğin günlük menüsü nasıl olmalı? Arkadaşlar bebeğime artık katı besinler vermek istiyorum ama nelerden başlamalıyım sizce

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Katı besinlere geçen bir bebeğin günlük menüsü nasıl olmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğimin Yatağı Nasıl Olmalı?

Bebeğimin Yatağı Nasıl Olmalı?

Bebeğimin Yatağı Nasıl Olmalı? İyi bir gece uykusu , hepimizin olduğu gibi bebeklerinizin de ihtiyacı! Bebeğinizi yatağına her yatırdığınızda, yattığı yerin sadece güvenli değil aynı zamanda rahat ve huzurlu olduğundan da emin olmanız gerektiğini unutmayın! İşte bir bebek karyolasında ve aksesuarlarında bulunması gereken özellikler: Bebek Karyolası: ● Karyola kesinlikle sağlam...
  2. Bebek Ayakkabıları Nasıl Olmalı ?

Bebek Ayakkabıları Nasıl Olmalı ?

bebek ayakkabıları bebek ayakkabıları nasıl olmalı bebek ayakkabısı bebek ayakkabısı nasıl olmalı ile ilgili bilgiler burada melekler. Bebeklerin ilk adımlarını atmaya başladığı o heyecanlı günlerde anne babalar bebek ayakkabısı arayışına girerler. :) İlk adım ayakkabısı da denilen birbirinden şık ve sevimli bebek ayakkabısı modelleri hemen her çocuk mağazasında bulunur. Yalnız anne baba...
  3. Bebek Odası Nasıl Olmalı ?

Bebek Odası Nasıl Olmalı ?

bebek odası bebek odası nasıl olmalı Yenidoğan bebek eve getirildiğinde ister kendine ait odası olsun, ister bir süre anne babası ile aynı odada yatsın, yatacağı odanın bazı özelliklere sahip olması gereklidir melekler :) En ufak birşeyden hastalanabilecek, bu son derece hassas bünyenin vaktinin çoğunu geçireceği yatağının bulunduğu odanın nasıl olması ile ilgili bilgileri makalemizden...
  4. Bebek yatağı nasıl olmalı

Bebek yatağı nasıl olmalı

bebek yatağı nasıl olmalı Bebek yatağı çeşitleri Selam kızlar Bende yatak alırken çok araştırmıştım ben çok büyük olmayan bir yatak tercih ettim2 yaşına geldiğinde yenileriz diye düşündük sizlerede tüm ayrıntıları ile nelere dikkat etmeniz gerekir paylaşmak istedim Bebek odaları için özel tasarım sticker ve ayna modelleri | Melekler Mekânı | Hamilelik Hobiler Magazin Moda Gebelik Sağlık...
  5. bebeklerinizin ilkayakkabısı nasıl olmalı?

bebeklerinizin ilkayakkabısı nasıl olmalı?

ilk adım ortopedi ayakkabı Merhaba kızlar Açıkcasıbende sabırsızlanıyorum bebeğime cicili ayakkabılar giydirmek için peki nelere dikkatetmek gerekir 1. Yumuşak tabanlı ve esnek olmalı: Ayakkabıyı elinize alın ve topukla burun kısmını gererek ayakkabının tabanına dikkat edin. Eğer hiç esnemiyorsa, doğru ayakkabı değildir. Ayrıca bebeğinizin güvenliği için tabanın kaygan malzemeden...

Sayfayı Paylaş