gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

katlamalı ayakkabılar!!!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Müzik dolu bir gecede sınırsız eğlence ve dansın ardından ayaklarınız şişti ve yoruldu mu?Ya da akşama kadar çalıştığınız işyerinde topuklu ayakkabıdan ayaklarınız yeterince ağrıdı mı? ''Çözüm bu ayakkabılardan geçiyor''

Katlandığında ufak abiye çantalara dahi sığabilecek kadar portatif olan bu şık ve düz tabanlı ayakkabınızı çıkartıyorsunuz ve evinize eziyetsiz bir şekilde dönüyorsunuz. Hatta bu ayakkabılarla evinize koşarak bile dönebilirsiniz.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: katlamalı ayakkabılar!!!
    çok hoşmuş gerçekten ufak çantalara sığması güzel bir alternatif ev ayakkabısı olarakta giyilebilir bence...
    wsaol adminim emeğine sağlık

katlamalı ayakkabılar!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayakkabılar!

ayakkabılar!

italyan ayakkabıları Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi sevenlerin yanında artık gençler...
  2. Ayakkabılar

Ayakkabılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Katlamalı Perdeler

Katlamalı Perdeler

Son yıllarda her evde görmeniz mümkün hiç olmasa bile mutlaka bir odasında veya mutfağında bu tür perde vardır.Kullanımın yaygınca devam edeceğide anlaşılıyor.
  4. Abiye Ayakkabılar

Abiye Ayakkabılar

abiye ayakkabı modelleri 2012 abiye ayakkabılar abiye ayakkabı nasıl seçilir topuklu ayakkabılar hakkında bilgi için yazımıza buyrun Abiye Ayakkabılar ile yine ben geldim melekler :D:D Şıkır şıkır tıkır tıkır rahatlıkla giyebiliceğiniz hoş ayakkabı modelleri bulunmakta. mesela Mor Abiye Modellerinde Bulunan abiyelerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz Abiye Ayakkabılar bunlar :D:D yada 2012...
  5. katlamalı perde kulllananlar

katlamalı perde kulllananlar

katlamalı perde kullanan varsa tavsiye ediyormusunuz nasıl kullanışlı oluyormu bende salonum için katlamalı perde düşünüyorum ama kullanımı temizliği gibi şeyler kafamı karıştırıyor

Sayfayı Paylaş