gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Katlamalı Perdeler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Son yıllarda her evde görmeniz mümkün hiç olmasa bile mutlaka bir odasında veya mutfağında bu tür perde vardır.Kullanımın yaygınca devam edeceğide anlaşılıyor. [​IMG]

Katlamalı Perdeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perdeler..

Perdeler..

Ev mahremiyetinin koruyucuları:Perdeler Perdelerin en önemli özelliği evimizin mahremiyetini dışarıya kapatmasıdır. İşte perde temizliğinden perde çeşitlerine kadar perdeyedair herşey.. Perdelerin en önemli özelliği evimizin mahremiyetini dışarıya kapatmasıdır. Mahremiyetin sağlanmasının ardından işin içine estetik, kullanım rahatlığı ve kolaylığı oluşturacak unsurlar ilave olmuştur....
  2. katlamalı ayakkabılar!!!

katlamalı ayakkabılar!!!

Müzik dolu bir gecede sınırsız eğlence ve dansın ardından ayaklarınız şişti ve yoruldu mu?Ya da akşama kadar çalıştığınız işyerinde topuklu ayakkabıdan ayaklarınız yeterince ağrıdı mı? ''Çözüm bu ayakkabılardan geçiyor'' Katlandığında ufak abiye çantalara dahi sığabilecek kadar portatif olan bu şık ve düz tabanlı ayakkabınızı çıkartıyorsunuz ve evinize eziyetsiz bir şekilde dönüyorsunuz....
  3. Perdelere özel..

Perdelere özel..

Perdelerimize örgü tutacak Önce istenilen uzunlukta zincir çekilir. 3 sıra ikili tabzan yapılır. Kenarına resimdeki gibi oyası örülür. [ Siz nasıl isterseniz süsleyebilirsiniz. Resimde çiçeklerle ve düğmelerle süslemesi yapılmış Kenarınada birleştirmek için halka alıp dikiniz Sonuç: Çok güzel farklı ve şık oldu değilmi melekler....
  4. briz perdemi stor perdemi

briz perdemi stor perdemi

selam melekler mutfağıma briz perde taktırmayı düşünüyorum ama briz perdemi stor perdemi kararsız kaldım aranızda briz perde kullananlar varsa olumlu olumsuz yorumları paylaşırmısınız. briz perde nasıl kullanışlı oluyormu
  5. katlamalı perde kulllananlar

katlamalı perde kulllananlar

katlamalı perde kullanan varsa tavsiye ediyormusunuz nasıl kullanışlı oluyormu bende salonum için katlamalı perde düşünüyorum ama kullanımı temizliği gibi şeyler kafamı karıştırıyor

Sayfayı Paylaş