gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Canım Sıkılıyor

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Canım bana bırak bu gece gözlerini Aklımı alıp götürme bu gece Gözlerimde yaş yerine gözlerin olsun nolursun dur gitme
    Canım sıkılıyor canım gözlerinle olmayınca
    Hani koyup gidiyorsun ya beni canım canım sıkılıyor
    Geceleri odam buz gibi sensiz uyku tutmuyor gözlerimi
    Canım bana bırak bu gece ellerini aklımı alıp götürme bu
    Gece
    Ellerimde kadehler yerine ellerin olsun nolursun dur gitme
    Canım sıkılıyor canım ellerinle olmayınca
    Saçlarını oksamak kaybolmak gözlerinde
    Ellerimde hapsedip ellerini ve dudaklarında
    Güzel seyler duymak istiyor canım
    Canım sıkılıyor canım gözlerinle olmayınca
    Canım sıkılıyor canım ellerinle olmayınca
    Canım sıkılıyor canım hmmmmm

Kayahan - Canım Sıkılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün sıkılıyorum

bugün sıkılıyorum

evde sıkılıyorum ne yapabilirim valla kızlar bugün sıkılıyorum ben herşey üzerime üzerime geliyo.Ev işi,çocuklar ,yemek,bulaşık birde evde çiçek yapıyoruz sevgililer gününe.ÖFFF! Ya bunaldım İMDAT YA sesimi duyanalar İMDATTTTTTTTTTTTT:cry:
  2. sıkılıyorum

sıkılıyorum

evdesin ve çok sıkıldın ilk ne yaparsın.ama aklına gelecek olan şey sıkıntını hemen geçirmesi lazım. hadi arkadaşlar sizde sıkıntıyı atın.:hmm::a038:
  3. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  4. Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözü

Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözü

Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözü - Arkadaşlar ben Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözlerini rica ediyorum sizden o şarkıyı bilmeyenlerde öğrensin diyorum harika bir şarkı ya
  5. Cenkay Sıkılıyorum Şarkısının Sözleri

Cenkay Sıkılıyorum Şarkısının Sözleri

Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözleri Cenkay Sıkılıyorum Şarkısının Sözleri Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda "sıkı sıkı sıkılıyorum ben" diyen Cenkay'ın Sıkılıyorum adlı aşrkısının sözlerini sizler için ve bu şarkıyı seven tüm misafirlerimiz için paylaşıyoruz :) Sevdiğim bana yanlış yapar ise Başımı belaya bir sokar ise Ben aşk o zevk sefa peşindeyse Allahım Acı Bana Ver Belasını...

Sayfayı Paylaş