gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Esmer Günler

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın Ayları geçti ayrılık sen delisin Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın
    Ayları geçti ayrılık sen delisin

Yapma yapma
    Sendemi aklıma sığmıyor sendemi
    Senmisin herşeyi silmekten bahseden
    Böyle gitmek varmıydı

Demek yine bana hüsran
    Bana yine hasret var
    Yine bana esmer günler düştü eyvah
    Yine bana hüsran bana yine hasret var
    Yine bana sensiz günler düştü

Yapma yapma
    Sendemi aklıma sığmıyor sendemi
    Senmisin herşeyi silmekten bahseden
    Böyle gitmek varmıydı

Demek yine bana hüsran
    Bana yine hasret var
    Yine bana sensiz günler düştü

Demek yine bana hüsran
    Bana yine hasret var
    Yine bana esmer günler düştü

Kayahan - Esmer Günler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  2. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  3. Kayahan - 365 Gün

Kayahan - 365 Gün

Kayahan 365 Gün Şarkı Sözü Sen Sevdanın sultanısın Hem güneşim, mehtabımsım 365 gün canım Hayatımın tamamısın Akşamımsın, Sabahımsın Her zamanım, Mekanımsın… Ezberledim aşkım Seni Hayatımın tamamısın Alev alev Alev alev Geceleri kuşatıyorsun Alev alev alev alev İsyanları başlatıyorsun Yangın gözlüm Ruhum bilmiyor musun? Yok ortası bu işin Senin için ölebilirim...
  4. Kayahan - 365 Gün / Hayatımın Tamamısın (2011)

Kayahan - 365 Gün / Hayatımın Tamamısın (2011)

Usta yorumcu Kayahan'ın 1 parçanın iki farklı düzenlemesinden oluşan albümü 365 gün/Hayatımın Tamamısın'ın tanıtımına geçiyorum melekler :tik: 365 Gün Söz & Müzik: Kayahan Düzenleme: İskender Paydaş, Kayahan 365 Gün (Orient Version) Söz & Müzik: Kayahan Düzenleme: İskender Paydaş, Kayahan
  5. Kayahan 365 Gün Şarkı Sözleri

Kayahan 365 Gün Şarkı Sözleri

Kayahan, 365 gün, şarkısı, şarkı sözleri, resmi, aradığınız herşey burda meleklerim... Kayahan yaptığı hiçbir çalışmayla sevenlerini bıktırmamıtır.yazdığı her söylediği şarkıda kendi öz benliğini yansıtmıştır.365 gün isimli eseri bir çok plak şirketiistemiştir buda bu şarkının ne kadar kaliteli olduğuu gösterir.işte sizler için meleklerim "365 gün" şarkısının sözleri. 365 GÜN...

Sayfayı Paylaş