gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Esmer Günler

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın Ayları geçti ayrılık sen delisin Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın
    Ayları geçti ayrılık sen delisin

Yapma yapma
    Sendemi aklıma sığmıyor sendemi
    Senmisin herşeyi silmekten bahseden
    Böyle gitmek varmıydı

Demek yine bana hüsran
    Bana yine hasret var
    Yine bana esmer günler düştü eyvah
    Yine bana hüsran bana yine hasret var
    Yine bana esmer günler düştü

Yapma yapma
    Böyle gitmek varmıydı

Demek yine bana hüsran
    Bana yine hasret var

Yapma yapma
    Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın
    Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın

Yapma yapma
    Böyle gitmek varmıydı

Demek yine bana hüsran
    Bana yine hasret var
    Yine bana sensiz günler düştü
    eyvah
    eyvah

Nilüfer - Esmer Günler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nilüfer

nilüfer

Türkiye`nin en iyi vokalistlerinden Nilüfer 1955`de, İstanbul Cihangir`de dünyaya geldi. Nilüfer`in ailesi de müzikle ilgiliydi. Babası çok iyi piyano çalardı. Annesinin de çok güzel bir sesi vardı. Nilüfer 15 yaşındayken hafta sonu gazetesi`nin "Altın Ses Şarkı Yarışması"na katıldı. İşte bu yarışma ona birinciliği ve şöhreti kazandırdı. Bir anda yaşamı değişen Nilüfer`in...
  2. nilüfer

nilüfer

(Weisse Seerose / Nénuphar / White water lily) Nilüfergiller familyasindan, Nymphaea ve Numphar cinsinden su bitkilerine verilen genel addir. Beyaz Nilüfer (Nymphaea alba): Göllerde, durgun sularda yetisen, rizomlu, çok yillik otsu bir bitki. Yapraklari su üzerinde yüzücü, yuvarlak ve kalp seklinde tabanlidir. Çiçekler, Temmuz-Agustos aylarinda su yüzeyinde açar, büyük ve beyaz renklidir....
  3. Nilüfer - Bir Gün Darılıp Bir Gün Barışma

Nilüfer - Bir Gün Darılıp Bir Gün Barışma

nilüfer bir gün darılıp bir gün barışma nilüfer birgün darılıp birgün barışma sanmaki yerin dolacak sanmaki yerin dolacak video Bir gün darılıp bir gün barışma Aklımı başımdan alma Yaktığın ateş bırak ta yansın Beni kül edip te bırakma Sanma ki yerin dolacak senden başka biri benim olacak Ne bana senin gibi bir sevgili Ne de sana benim gibi seven bulunacak Zamansız esme ayırma rüzgar Daha...
  4. Nilüfer

Nilüfer

(Weisse Seerose / Nénuphar / White water lily) Nilüfergiller familyasindan, Nymphaea ve Numphar cinsinden su bitkilerine verilen genel addir. Beyaz Nilüfer (Nymphaea alba): Göllerde, durgun sularda yetisen, rizomlu, çok yillik otsu bir bitki. Yapraklari su üzerinde yüzücü, yuvarlak ve kalp seklinde tabanlidir. Çiçekler, Temmuz-Agustos aylarinda su yüzeyinde açar, büyük ve beyaz renklidir. Sari...
  5. nilüfer

nilüfer

Nympheae. Lotus çiçeği olarak da bilinen bir su bitkisidir. Yuvarlak yaprakları kışın tümüyle yok olur, baharda tekrar oluşur ve yazın çiçekler açar. En az 70 cm derinliği olan havuzlarda bulundurulmalıdır. Yüzen büyük yaprakları ve mumsu egzotik çiçekleri ile simgelenen su nilüferleri, sürekli geliştirilen türleriyle artan bir renk ve şekil çeşitliliğine sahiptir. İlkbahar, su nilüferlerinin...

Sayfayı Paylaş