gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Söz Güzelim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Beni terk edişin mümkün mü senin İstersen bir dene de gör güzelim Benimle yaşarsın benimle ancak
    Yoksa sevgimle boğarım seni

Yaz bir yere güzelim
    Yok olamaz olamaz
    Sensiz hayat meleğim var olamaz

Kim sevecek seni kim
    Kim tutacak elini
    Kurtulamaz güzelim kurtulamaz

Al ruhumu al, al gençliğimi
    Rabbim şahidim söz güzelim

Al ruhumu al, al servetimi
    Rabbim şahidim söz güzelim

Yaz bir yere güzelim
    Yok olamaz olamaz

Kim sevecek seni kim
    Kim değecek tenine
    Kan dökerim güzelim kurtulamaz

Bir gün pembe kutularında mutluluğu getireceğim kapına
    Önce saçlarından sonra yanaklarından ve sonra alnından öpeceğim
    Sonra acılarını alıp çok uzak bir yerlere gideceğim
    Belki güneşe ereceğim
    Yaz bir kenara yaz bebeğim yaz bir kenara

Yaz bir yere güzelim
    Yok olamaz olamaz

Kim sevecek seni kim
    Kim değecek tenine
    And içerim güzelim kurtulamaz

Sana bu söylediklerimi daha önce duyduğun yalanlarla bir tutma
    Belki en güzelleri değildir ama dosdoğrudur gözbebeğim
    Dosdoğrudur inan bana
    Yaz bir kenara yaz meleğim yaz bir kenara

Kayahan - Söz Güzelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Unutma

Kayahan - Unutma

Acı dolu günleri Acı dolu günleri geçtik seninle Hem yârimdin hem kardeştin sen Acı dolu günleri geçtik seninle Son ümidim tek çaremdin sen Eskiyen yıllar uçuşurken Defterimde ortağımdın sen Yapma yapma yapma ne olursun Bir canım var al senin olsun Unutma aylar var yıllar var unutma Unutma hakkım var Allah var unutma Yar yar seni özledim yar yine başım belada Yanıyorum buralarda gelirim ha...
  2. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  3. Kayahan - Geceler

Kayahan - Geceler

Geceler katran karası geceler Ellerim tütün kokar gecelerde Geceler olmaz olası geceler Açılır yelkenleri yanlızlığın vurur dalga sesleri yüreğimde Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Vurulur zincirlere çareler gecelerde Bir damla bir damla daha düşer zindanlara gözyaşlarım Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Geceler katran karası...
  4. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  5. Kayahan - Bu Gece Sen Daha Güzelsin

Kayahan - Bu Gece Sen Daha Güzelsin

Ay ışığında saçların Dalgalı denizler gibi Gece öyle güzel Öyle ki Sessiz Sakin Yalnız bizim Ve sen canım bu gece Daha güzelsin Dönüyor başım yine Yine başım dönüyor Güzelliğin bebeğim bu gece Beni sarhoş ediyor Ay ışığında gözlerin Parlayan yıldızlar gibi Gece öyle güzel Öyle ki Sessiz sakin yalnız bizim Ve sen canım bu gece Daha güzelsin

Sayfayı Paylaş