gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kayıp Şehir Dizisi Müziklerinin Sözleri Burada Melekler

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Kayıp Şehir dizisi müzikleri ve sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, televizyonda yeni sezonun başlamasıyla birlikte ekranlara gelmeye başlayan dizilerden biri de Kayıp Şehir dizisi. İstanbul'un arka sokakları diye tabir edebileceğimiz bir muhitte geçen olayları konu alan Kayıp Şehir dizisinde birbirinden güzel şarkılar dinliyoruz. Bu şarkıların sözlerini merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için de bu konumuzda Kayıp Şehir dizisi müziklerinin sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. İlk parça usta sanatçı Candan Erçetin ile rapin asi çocuğu Ceza'nın bir düeti...

Candan Erçetin:
    Bu şehir insana tuzak kuruyor
    Bu şehir insanı uzak kılıyor
    Bu şehir insanı hayli yoruyor
    Bu şehir insanı hep kandırıyor

Ceza:
    Senin için yazılmış her şiir
    Bu bedenin olsa keşke
    Bak bir ömrü vereceğim işte bu şehir benim
    Bir demir atmış ki gönlüm
    Yosun tutmuş limanda kalmış toprağında servetim var
    Anılarım çocukluğum ve geleceğim
    Bağlamış elimi kolumu ne kadar uzağa gitsem de kopamadım
    Ne kadar yakınsam ona Ben o kadar uzağım
    Ondan her taraf tuzak her bir yer yalan
    Tutulmamış ki hiç birsöz hep yalan dolan var

Candan Erçetin:
    Bu şehir insana tuzak kuruyor
    Bu şehir insanı uzak kılıyor
    Bu şehir insanı hayli yoruyor
    Bu şehir insanı hep kandırıyor

Ceza:
    Gel bu şehrin havası böyle kalsın
    Aynalar yalancıdır
    Bu şehrin dört bir yanında ayna var
    Alımlıdır kandırır ki anlamazsın
    Verilen sözler unutulur
    Belki yarına umut olur
    Fakat bu şehir unutturur
    Bazen hatırlatır ve ağlatır güldürür

Kayıp Şehir Dizisi İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözü

Ardımızda ne hayatlar bıraktık,
    Kaybolmamak için kayıp şehirde.
    Bu yaban şehir şefkatine sığındık,
    Hep yabancı kaldık kayıp şehirde.
    Lodos vurgunu balıklar gibiyiz.
    Bir şehir usulca kayarmış denize.
    Gurbette bu şehirmiş sıla da.
    İstanbul yokmuş meğer bundan başka
    İnce saz değil, hayır, ince sızı bu
    Şoparın kemanından bir aşk mektubu
    İnce saz değil, hayır, ince sızı bu
    Şoparın kemanından bir aşk mektubu.
    Hasret de buradaymış, vuslatta.
    İstanbul yokmuş bundan başka.
    Meğer ayna da buradaymış anahtarda.
    Hasrette buradaymış vuslatta.
    Meğer aynada buradaymış anahtarda.

Kayıp Şehir Dizisi Müziklerinin Sözleri Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalbim Seni Seçti müziği dizisi şarkı sözleri burada Melek'ler.

Kalbim Seni Seçti müziği dizisi şarkı sözleri burada Melek'ler.

kalbim seni seçti müziği sözleri şarkısı dizi şarkısı sözleri mehmet erdem burada arkadaşlar. Atv Ekranlarında izleyiciyi ekran başına kitleyen Kalbim Seni Seçti Dizisinin şarkısı ve şarkı sözlerini birazdan sizlerle aşağıda paylaşacağız Melek'ler. Kalbim Seni Seçti şarkı sözleri paylaşımından önce Kalbim Seni Seçti dizisi hakkında ki kişisel görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Diziyi bir kaç...
  2. Kayıp Şehir Dizisi Ne Zaman Başlayacak diyenler buraya baksın!

Kayıp Şehir Dizisi Ne Zaman Başlayacak diyenler buraya baksın!

Kayıp Şehir Dizisi Başlama Tarihi Kayıp Şehir Dizisi Ne Zaman Başlar Yaprak Dökümü dizisinden tanıdığımız genç ve başarılı oyuncu Gökçe Bahadır'ın başrolünü üstlendiği Kayıp Şehir dizisi ne zaman başlıyor diyen tüm arkadaşlarımız için, bu yazımızda Kayıp Şehir dizisi başlama tarihi hakkında kısaca bilgi veriyoruz Melek'ler. Tomris Giritlioğlu’nun bir projesi olan Ahmet Mekin, Gökçe...
  3. Candan Erçetin-Ceza Kayıp Şehir Dizi Müziği Sözleri

Candan Erçetin-Ceza Kayıp Şehir Dizi Müziği Sözleri

Kayıp Şehir Dizisi Fragmanında Çalan şarkının sözleri Kayıp Şehir Dizisinde çalan şarkının adı ve sözleri Sevgili melekler, yeni sezon dizilerinden biri olan Kayıp Şehir Dizisi Fragmanında Çalan şarkının sözleri ile sizlerleyiz bu sayfamızda. Şarkıyı Candan Erçetin rapçi Ceza eşliğinde seslendiriyor. Candan Erçetin: Bu şehir insana tuzak kuruyor Bu şehir insanı uzak kılıyor Bu şehir...
  4. Kayıp Şehir Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözü burada!

Kayıp Şehir Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözü burada!

Kayıp Şehir Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Sözleri Kayıp Şehir İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözleri Kanal D'nin yeni sezon dizileri arasında olan ve fragmanlarından bile dikkatleri üzerine çeken Kayıp Şehir dizisi konusuyla olduğu gibi Sezen Aksu imzası taşıyan İstanbul Yokmuş Bundan Sonra şarkısıyla da beğeni topladı. Biz de bu yazımızda Kayıp Şehir Sezen Aksu İstanbul...
  5. Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Bu konu; benim için üzülme dizisi müzikleri, şarkıları, türküleri, sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, müzik dünyasının yanısıra film piyasasında da yaptığı bgaşarılı işlerle adından söz ettirmeyi başaran Mahsun Kırmızıgül, şu sıralar ekranlarda olan ''Benim İçin Üzülme '' dizisi ile gündemde. Yayınlanmaya başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen ilgi çeken dizinin,...

Sayfayı Paylaş