gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kaynanam Nasıl Kudurdu ( Kaynanasından Çekenler Kulübü )

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gelin kaynana kaynanadan çekenler kaynana, gelin kaynana, kaynana derdi, kaynana kavgası, kaynana sorunu ve dahası burada arkadaşlar.

Henüz evli değilim ama etrafımda ki gelin kaynana muhebbetlerini gördükçe, sırf bu kaynana derdi için, bazen evliliği bile istemiyorum:D

Elbette ki iyi geçinen yada kendisi iyi olan kaynanalar vardır ama genel anlamda kaynanaların alayı hep gelinleriyle uğraşır. Yahu nedir derdiniz, alıp veremediğiniz bilmiş değilim:) Bazen düşünüyorum da benim kaynanam olsa, nasıl olurdu diye... :)

Evet Melek'ler ve bizi ziyaret eden bayanlar, siz kaynananızla nasıl anlaşıyorsunuz, sizin de kayınvalideniz sizinle uğraşıyor mu?

Bu gelin kaynana sorununa nasıl bir çözüm bulmalı, hadi gelin hep birlikte dertleşelim ve bu soruna bir çözüm üretelim:)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Van Devlet Tiyatrosunun bir zamanlar sezonu açtığı oyunun başlığından araklamışsın ***** Bakalım burada kaynanası nasıl kudurmuş meleklerimizin yada meleklerimiz onların karşısında nasıl kudurmuşlar merak ediyorum :D:D
    Bu arada buna benzer bir kitabı daha doğrusu aynısını Hüseyin Rahmi GÜRPINAR yazmıştı :D:D Buradan bakabilirsiniz...

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    aaa tam anama göre bi konu :D:D:D:D

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Valla canim,birlikte cozum bulalima gelince,ben cozum bulamadysam kimse bulamaz.Bu kisilik meselesi bence kisi kiskancsa ne yaparsan yap olmaz,hani agzinla kus tutsan da olmaz ya olmaz iste.

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende evli değilim ama bu kaynanalardan herkes cekiyo :D allah herkese kolaylık versin kalbine göre koca ve kaynana versin :D amin

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bende evli değilim ama benimkinin annesi vefat etti niyeyse ben sevinemiyorum olmucak kaynanam diye. Keşke ölmeseydi bana kaynanalık yapsaydı evlenince :) Ben sevdirirdim ona kendimi :)

7. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    benim kayınvalidem rahmetli oldu çokta severdim allah mekanını cennet etsin

ßeLeN bunu beğendi.
  8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben şahsen Kaynana konusanda şanslıyım. Şeker gibi kadın. Tabi herşey çift taraflı O açıdanda bakmak gerekir. Allah bozmasın inş.

VİŞNE bunu beğendi.
  9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Valla benim kaynanam da evlenmeden önce şeker gibiydi. Bir dediğimi iki etmez beni sever sever bi daha severdi.:D Ama ne zamanki evlendik o zaman kadına bişeyler oldu. Dedikodu dedikodu bi haller oldu kadına. Neyse neticede eşimin annesidir saygıyı elden bırakmam ama bana uzak olsun yeter.:)

Kuzusunun Anası ve serrasudan bunu beğendi.
  10. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Kayınvalidemi yılda iiki üç kere görüyorum ondada bal kaymak geçiniyoruz ;) maşallah rabbim nazarlardan saklasın amin ;)

geveze bunu beğendi.
  11. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha evli değilim ama annem çekiyo 20 yıldır babaannemden en sonda o da artık dayanamadı o ağzından cımbızla laf alınan sessiz sakn kmseye çıtı çıkmaz annem bir celallendi valla kovdu evden..haklıydı ama yani sonuna kadar hmde..kötü bi durumdu ama olan oldu işte,Allah tan babam anneciğinin haksız olduğunu biliyor :)

12. jupiter

jupiter Forum Okuru

valla basta melek gibi oluyor..sonra bi bakiyosun icinden neler cikiyo..sürpriz yumurta gibiler..cekemiyolar ogullarinin baska bi kadini sevmesini...benimkini bi görseniz melek dersiniz ki cevreden öyle taniyoalr..ama icerden bi baksaniz aman allahim..kendi sesini cikartmaz kocasini fitneler onu konusturur ki kendi kötü olmasin..allahim kimseye vermesin...al iste sonunda da olan oluyo zaten..hersey onlarin olmasada benim bu noktada olmamin büyük sebepleri onlar...onlarin yüzünden tartismalar esimin arada kalmasi...bi anda herseyi tepetakla etti...ahh ahhh cok sey diyebilirim yazabilirim ama neyse....bizde birgün kaynana olacagiz ama yani bilmiyorum böylemi?? hic sanmiyorum...

deryaliyim_21 ve TaçSız PrenSeS bunu beğendi.
  13. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

benimki de diyor ki gelinler hep kayınpederleri severler çünkü söylemek isteyip de söyleyemediklerini hep bize söyletirler heheh :D sanki bilmiyorum ben onun içini dışınI..Kıskançlıklarından ve yalanlarından bıktırdı..Rabbime haval ediyorum benden evimden eşimden oğlumuzdan uzakda ne hali var ise görsün..

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
  14. jupiter

jupiter Forum Okuru

ahh ahhh aynen öyleler allah onlari nasil biliyosa öyle etsin ... nedir bizimle alip veremedikleri bi anlasam...hos bu aralara onlar bile umrumda deil...allahim esimi islah eylesin diyorum....rabbim duysun sesimi ...

seerose bunu beğendi.
  15. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende çok dertliyim inanın bazen sinirden çıldırıyrm bana 5-6 saatlik uzaklıkda ama yeri geliyor tel ilede yetiyor beni hiç sevmedi ne yaptıysam yaranamadım zaten ağzımla kuş tutsamda yaranamam ama tabi ben kaçtım hazır geldim o yüzden çok ezildim eltime bana dediklerin 1 lafını bile edemez 1 yıl oldu hiç gitmiyorum artık gitmeyide düşünmüyrm çünkü her gittiğimde mutlaka birsey söyler ortamı gerer boyumun ölçüsünü alırda gelirim gülerek giderim gelirkende eşimle tartışarak yada suratımız 1 karış şekilde döneriz ahh çok dertliyim ama tek dediğim allah büyük yaptıkları ayrımcılığı herseyi sonuçda allahım görüyor çok üzülüyorum arkadaşlar ama inş. eşim birgün beni anlar onun için nelere katlandığımı nasıl ne laflar yuttuğumu düşünür allahım sen ıslah eyle vicdan ver az içlerine inanın üzüntümden ağlıyrm şuan siz siz olun aşkından gebersenizde sakın kaçarak evlenmeyin kendini basitleştrp ayaklar altına alınmayın :(

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
Kaynanam Nasıl Kudurdu ( Kaynanasından Çekenler Kulübü ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtalyan kaynanalar

İtalyan kaynanalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kaynanaya bak.....

kaynanaya bak.....

Birgün gelin ve kaynana gezmekten eve dönerken sokakta ağlayan yaşlı bir adam görmüşler.Adamın yanına gidip, ne oldu amca neden ağlıyosun diye sormuşlar.adamda daha ne olsun karım öldü ama arkasından bir dua okuyan bile yok.çok yanlızım hiç kimsem yok.demiş bunun üzerine kayınvalide gelinine sevaptır kızım gelde adamcağızın evine gşidip dua okuyalım demiş.gelinde olurmu anne hiç akşama valla...
  3. ::::::::::kaynananızla aranız nasıl bakım ::::::::::

::::::::::kaynananızla aranız nasıl bakım ::::::::::

kaynananızla aranız nasıl genelde kotu derler bakım siz ne diyeceksiniz ?
  4. Yine Kaynanam yine kaynanam hep kaynanam

Yine Kaynanam yine kaynanam hep kaynanam

Ya ben bu kadını öldürsem acaba kaç yıldan başlar. Yahu altlı üstü oturuyoruz bu kadınla eşimle tartıştığım zanman yapmayın diyeceği yerde hep eşimden taraf. Yahu be kadın önce bi dinle bakim sonra konuş... Bıdıbıdıbıdıbıdı ömrümü tüketti ömrümü öldürecem ben bu kadını ne yapacam ben ya ha ne yapacam ? :S
  5. Kaynanalarımız

Kaynanalarımız

Slm melekler bi koç gelinin kaynanasıyla anlaşamama sorunu vardır sizce neden gelinlerle kaynanalar anlaşamaz??

Sayfayı Paylaş