kaynanayla yaşanırmıymış , aslında ben cvbımı aldım yasanmzmış,...

Bende 9 yıllık evliyim kaynana kaynatayla yasıyorum .3 tane de kızım var.cok fedakarlık yaptım onlara sacımı süpürge ettim fakat yine adım gelin oldu onlar yüzünden esimle cok kavgalar yaptık cokda dayak yedim sadece kaynana kaynatada değil 5 de gorumceyi çektim en sonunda kocamida kaybettim kumara başladı karı kiz filan cok çaresiz kaldım bırakıp gidemedim çünkü cocuklarım var herseye boyun eğdim cok pişmanım çünkü bastan basıp gitmeliydim ilk cocuktan sonra bir tane yapayım belki düzelir diye diye uc tane cocuğum oldu hayatımın yanlısını yaptım anliycaginiz

Allah sana sabır versin canım işin çok zor...

Bennce cocuk yapma cocuk bir kurtulus olamaz zaten hersey icin cok erken.sende tavrini koy nasil biri oldugunu goster dusuncelerini acilca soyle arkadasim bende ilk zamanlar hep dinlerdim gerci biz ayri yerlerde yasiyoruz.ama baktim olmuyo bende soyluorum olmaz oyle ben oyle dusunmuyorum felan diye en iyisi oyle ka:invalideler biraz karisirlar herseye belki bizde yaslaninca oyle olacagiz

Bendede aynı sorun var eşimle para biriktiyoruz ama evlerde pahalandı ama yakınlarda alırsak bizde kalır yine bir farkı olmaz kadın okadar kötüki bıktım artık herşeyime karışıyor bikere ütü yaptım o olmamış yemek yaptım o olmamış gerçe eltimlerlee para biriktiriyoruz birlikte kalıcaz.Yoksa bizim para yetmezde yinede tam yetmiyo eltimlerin varda eşim be para eklemeden utanırım yarısını xzor buldukda borçlar olmasa bşizim para yeterde arabayı sattık ama hala çok az

Evlilik zaten zor zanaat, bir de üstüne kayınvalide kayınpeder, herkesin harcı değil. He olmuyor mu olabiliyor da. Ama azınlık o kısım. Bu saatten sonra ne yapabilirsiniz, bu tamamen ortamınıza, ailenize ve eşinize bağlı. Allah kolaylık versin...

Geri