gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

kazağın modası hiç geçmez

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Kış aylarında en gözde kıyafetler kazaklar. Gömlek üstüne giyilenler, klasik modeller, uzun modeller, kısa modeller, rengarenk desenli modeller. Bunları hepimiz alıyor ve giyiyoruz zevklerimize göre.
    En iyileri hak eder kadınlar. Kırmızı kazak aldım 3 tane geçenlerde. Farklı desenler modellerde ama üçüde kırmızı.
    Benim en büyük ve güzel tutkum kırmızıdan yana. Çok yakıştırdım kendime ve eminim ki tüm kadınlara da kırmızı
    çok yakışır. Kırmızı renk çekiciliğin ve cazibenin adıdır.:)
    Kırmızı kazank giydiğimde üşümüyorum gibi geliyor mesela çoğu zaman bana :laugh:
    Kazakları alırkende melekler , kadın olmalarına dikkat edelim zira daha da büyük soğuklar gelecek yurt genelinde
    dikkat etmeli, üşütmemelisiniz.
    Büyük alışveriş merkezlerinde büyük indirimler var. Kazakları ve kazak modellleri eski olanlar bu senenin
    en yeni modalarını ucuza getirirp alabilirler. Desenli ve resimli kazak modelleri bu sene çok revaçta.
    Çoğu bayanın üzerinde görüyorum ve podyumlarda mankenlerde. Yeni trendler yavaş yavaş belli oluyor.
    Kış koleksiyonlarından sonrada yaza ve ilkbahara yöneldi tasarımcılar. Yaz içinde güzel şık ve farklı tasarımlarla
    ince kazaklar geliyor:)

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Teşekkürler tatlım

kazağın modası hiç geçmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paris Kazak Modası

Paris Kazak Modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu Gelinliklerin Modası Hiç Geçmez

Bu Gelinliklerin Modası Hiç Geçmez

Herşeyin olduğu gibi gelinliğinde bir modası var ve her sezon her mevsim değişir...Ama bazı gelinliklerin modası hiç geçmez ve nezeman hangi mevsimde hangi sezonda evlenirseniz evlenin bu gelinlikleri giyebilirsiniz... İşte bende sizler için meleklerim modası hiç geçmeyecek ve herzaman gözde olacak gelinlik modellerini seçtim. Bu gelinliklerle her dönem en güzel gelin siz olacaksınız :tik:...
  3. Kazak Modası

Kazak Modası

kış günü hem içinizi hemde dışınızı ısıtıcak birbirinden şık kazakları sizlerin beğeninize sunuyorum...umarım beğenirsiniz melekler...
  4. Kazak modası 2011

Kazak modası 2011

Kış mevsiminin kazak diyor ve yılın modası olan, en şık kazakları sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler. Evet Melek'ler; bu kış bu kazaklar çok şık! :meçhul:
  5. 2012 Kazak Modası Ayağınıza Geliyor

2012 Kazak Modası Ayağınıza Geliyor

kışlık kazak modelleri kışlık kazak modelleri 2012 2012 kazak modası Şu sıralar üstümüzden hemen hiç çıkarmadığımız giyim eşyalarımızdan birisi bu yazımızın konusu melekler :) Rengarenk, çeşit çeşit kazaklarımız.. İnce ip ve şişle örülmüş döküm döküm ya da kalın iplerle rengarenk örülmüş yumuşacık kazaklarımız.. Kışın en sevgili dostumuz, bizi her zaman sıcak tutan kazaklarımız.. Giyim...

Sayfayı Paylaş