gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kazım Koyuncu - Nçaiş Birapa (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hayde akor kazım koyuncu hey yana kazım koyuncu hey yana hayde akor Bm D Bm Heee hey yana yana
    Em D C Bm
    Çkiniren çkin mançenan bedi do şana

Bm D Bm
    Heee hey yana yana
    G D Em C Bm
    Handğa kai taroni ren hayde dalepe
    G D Em C Bm
    Şa goindineni yaziş ha mskva ndğalepe
    Bm Am Bm
    Nçaiş o8ilus meboktut çkin kulanepe
    Am G D C D C Bm
    Nçaiten yopşa kalati tirit biçepe
    G
    He yana yana yana
    D
    Heyayamoli heyana
    Em D C Bm

Bm D Bm
    Heee hey yana yana
    G D Em C Bm
    Ehe rekanis eşulun mjora ağani
    G D Em C Bm
    Mçita te muşite tanums karta rakani
    Bm Am Bm
    Çiçkili nçaepe p8ilopt çkin mani mani
    Am G D C D C Bm
    Do yevopşat muşi oras ar 8anas plani

Bm D Bm
    Heee hey yana yana
    G D Em C Bm
    Ran8kalas birapa çkini rakanis panda
    G D Em C Bm
    Handğa çkini xvalais va mtelik ixelas
    Bm Am Bm
    Ezdas ixik ha birapa mendraşa kiğas
    Am G D C D C Bm
    Ağne lazuri birapa kianak ognas

G
    He yana yana yana
    D
    Heyayamoli heyana
    Em D C Bm

Kazım Koyuncu - Nçaiş Birapa (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Narino (akor)

Kazım Koyuncu - Narino (akor)

narino nota narino akor notaları tab nayino akor Gm Cm Ben deli oldum deli narino Gm Cm Tutun bağlayun beni narino Gm Cm Gideyirum buradan narino Gm Cm Kızlar ağlayun beni narino Gm Cm Bu dere yılan olsa narino Gm Cm Derdumi bilen olsa narino Gm Cm Oturup da ağlardum narino Gm Cm Yaşumi silen olsa narino Gm Cm Bu dere akar gider narino Gm Cm Taşlari yikar gider narino Gm Cm Ne ettum...
  2. Kazım Koyuncu - Piraye (akor)

Kazım Koyuncu - Piraye (akor)

piraye akor piraye nota Em G Am F g-em Bulutlar geçiyor haberlerle yüklü ağır Am G F G F Em Buruşuyor hala gelmeyen mektubun avucumda Am G F Em Yürek kirpiklerin ucunda Em G Benim bağırasım gelir Am G F G Em Piraye piraye piraye diye
  3. Kazım Koyuncu - Tsira (akor)

Kazım Koyuncu - Tsira (akor)

tsira akor tsira notaları ne demek Em Am Bağis vardi vardi ziri G F Em Nana Tsira kogale Em Am Silvad mokod vamadzopu G F Em Nanaia Tsira kogale Am Em G F Em Tsira Tsira nanaia Tsira kogale Em Am Muçod mapşaliak teşi G F Em Nana Tsira kogale Em Am Skan koropak ma ompçopu G F Em Nanaia Tsira kogale Am Em G F Em Tsira Tsira nanaia Tsira kogale Em Am Si vardisu uçgukudo G F Em Nana...
  4. Kazım Koyuncu - Dido (akor)

Kazım Koyuncu - Dido (akor)

kazım koyuncu dido notaları dido akor notaları tab kazım koyuncu akor Em Am Em Am Oropa ardzo arti varen çkim iveri nçari çkvaşa Em Am F Miordini miçkutu do goytiruko ma si çkvaşa F Dm Em Miordini miçkutu do goytiruko ma si çkvaşa F C Dm Em Miordini miçkutu do Didou do na ni na Em Am Em Am Huriyadas çima ndğasu skani mamulyas makipginam Em Am F Kankaleşa gamkomile vaşilebu taşi rina F C Dm...
  5. Kazım Koyuncu - Hoşçakal (akor)

Kazım Koyuncu - Hoşçakal (akor)

işte gidiyorum tab hoşçakal akor kazım koyuncu işte gidiyorum notaları hoşçakal akorları kazım koyuncu hoşcakal tab Am İşte gidiyorum; ) Em Bir şey demeden ) F Arkamı dönmeden ) G Em Şikayet etmeden ) Am Hiçbir şey almadan ) Em Bir şey vermeden ) F G F Em Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum! ) x2 Am Em Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde F G Em Yürüyorum sanki senin yanında Am Em Sesin uzaklaşır...

Sayfayı Paylaş