gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kedimde iştahsızlık

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba kedim yaklaşık 3-4 hafta önce doğum yaptı .. iştahsızlık var yemiyor süt içmiyor sosis yemiyor su bile nadir içiyor :( ne yapmalım ?

kedimde iştahsızlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarda İştahsızlık .....

Çocuklarda İştahsızlık .....

İştah, bir yemeğin zevkle, neşeyle ve arzu edilerek yenmesidir. Lokmayı uzun süre ağzında çeviren, çiğnemek için zaman kazanmaya çalışan, tabağındaki yemeği bir türlü bitiremeyen bir çocuk karşısında önce aklımıza fiziksel bir rahatsızlığın var olup olmadığı gelmelidir. Örneğin; yüksek ateş, kulak ağrısı, boğaz ağrısı, nefes almayı güçleştiren nezle-grip gibi üst solunum yolları enfeksiyonları...
  2. Çocuklarda İştahsızlık

Çocuklarda İştahsızlık

Çocuklarda İştahsızlık Hazırlayan: Psikolog Yüksel Demirer İştah, bir yemeğin zevkle, neşeyle ve arzu edilerek yenmesidir. Lokmayı uzun süre ağzında çeviren, çiğnemek için zaman kazanmaya çalışan, tabağındaki yemeği bir türlü bitiremeyen bir çocuk karşısında önce aklımıza fiziksel bir rahatsızlığın var olup olmadığı gelmelidir. Örneğin; yüksek ateş, kulak ağrısı, boğaz ağrısı, nefes almayı...
  3. çocuklarda iştahsızlık

çocuklarda iştahsızlık

çocuklarda iştahsızlığa bitkisel çözüm iştahsız bebeklere çözüm zayıf bebek nasıl kilo alır zayıf bebekler nasıl kilo alır çocuklarda kaybı İştahsızlık İştahsızlık, bebek ve çocukların sıkça yaşadığı annelerin ise oldukça şikayetçi olduğu durumlardan birisi. Çoğu zaman gerçek bir şikayet olmasa da bazen de bir rahatsızlığın belirtisi olabiliyor. Konunun iyi araştırılması gerektiğini söyleyen...
  4. bebeğimde iştahsızlık

bebeğimde iştahsızlık

bebeğim 1 haftadır yemeklerden yemiyor sadece yoğurt ve anne sütü alıyor ne yapmalıyım dişlerinden dolayı olduğunu düşünüyorum ama.... içim rahat etmiyor birşey yemediği zaman...birde hiç kahvaltı yapmıyor
  5. radyoterapi ve iştahsızlık

radyoterapi ve iştahsızlık

10 gün ışın tedavisi gördüm bir haftadır tedavi görmüyorum ama iştahım hala kapalı mide bulantım var lokmaları ağızımda çeviremiyorum ne yapmam nasıl beslenmem lazım acil önerilerinizi belkiyorum şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş