gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - En Zor Anım

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Neden gittin gönlümün dermanı nefesim
    Kalbim kimsesiz kaldı
    Mühürlenmiş gözlerimi bakir sevdamı
    Bir kalemde harcadın gitti

Yeni yıla yalnız nasıl gireyim
    Koca bir yıl aşksız geçer mi?

Neden bitti inandığım her güzel şey?
    Fikrim sahipsiz kaldı
    Göre göre üstüne gittiğim her yanlışın
    Altından bin doğru çıktı

Yeni yola yalnız nasıl gireyim
    İnananlarım tarihte kaldı
    En zor anım o son bakışım
    Yarım kaldı sensiz hayatım

Bütün arzum seni kazanmaktı
    Gecenin en karanlık anında bile
    Bir ümit vardı

Kenan Doğulu - En Zor Anım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Ben Güzelden Anlarım

Kenan Doğulu - Ben Güzelden Anlarım

ben güzelden anlarım akor Ben güzelden anlarım Gözlerin menekşe bahçesi Bu kadarı fazla gerek yok Sözlerin ipek gül denizi Bu kadarına hiç gerek yok Hislerim seni ele veriyor Sen sevilecek yarımsın Ellerim hep seni arıyor Yerin yurdun yanımdır Nazlısın,hakkındır Buraya yazıyorum Benim olacaksın Cilvelisin,yakışır Buraya yazıyorum Benim olacaksın Çok tatlısın çok Seni veren allah'a Şükürler...
  2. Kenan Doğulu Konser Tarihleri

Kenan Doğulu Konser Tarihleri

kenan doğulu konser tarihleri kenan doğulu konserleri 2010 konseri 2010 konserleri konser tarihleri 2011 Beş yaşında iken konservatuarın piyano bölümüne birincilikle girdi. Altı sene piano bölümünde eğitim aldıktan sonra önce flüt bölümünde, hocası Erkan Alpaydan flüt, ardından gitar bölümü açılınca da Erdem Sökmenden gitar dersleri aldı. Bu esnada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik,...
  3. Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Beyaz Yalan Sevgilim otur biraz konuşmamız gerek Sana hiç yalan söylemedim bil ama bazı şeyleri biraz eksik anlatmış olabilirim Yıkılmayız yağmasak da gürleyen cinsteniz Bulunmaz taşlardan bir kolyeyiz kopmayız küçük saglam düğümlerle ugraşmayız Buzdağının altında üşürüm yanlız kaldım mevsim geçsin diye bekliyorum kur yapanın tuzagında çeresiz kıvrandım üzüntümle yüzleşiyorum sev beni...
  4. Kenan Doğulu-Söylerdim

Kenan Doğulu-Söylerdim

Söylerdim sen gelmeden önce herşey manasizdi acitmazdi hiç tanimadiğim bu duygular sen gelmeden önce kalbim çok yalnizdi ne güvenir ne de sevebilirdim kimseyi artik yok musun söyle bir ümit ver susma öyle erken çiktin karşima deme öyle bencilce kaç kere sever insan böyle bazen sussam anlatmasam da içim titrer sana dur gitme seni sevmeseydim söylerdim benim olmasaydin anlardim geri...
  5. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...

Sayfayı Paylaş