gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözü var mı bu sitede?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gece tv izlerken uyurum ben dün gecede öyle oldu ve beyaz da kenan vardı o ara bir şarkı adı söyledi Tencere Kapak gibi bişeylerdi ama uykuyla dinleyemedim merak ediyorum çünkü adı ilgimi çekti ve bu yüzden sizden Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözlerini istiyorum arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözleri
    Kenan Doğulu Tencere Kapak şarkısı sözü

Kenan Doğulu'nun 2012 albümü gelecek hafta müzik marketlerdeki yerini alacak. Bal Gibi şarkısıyla büyük beğeni toplayan Kenan Doğulu'nun tencere kapak isimli şarkısının sözlerine albüm çıktıktan sonra bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözü var mı bu sitede? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan doğulu şans meleğim süper süper şarkısının sözleri var mı

Kenan doğulu şans meleğim süper süper şarkısının sözleri var mı

Kenan doğulu şans meleğim süper süper şarkısının sözleri var mı paylaşırsanız çok sevinirim.
  2. Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkı Sözleri

Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkı Sözleri

Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkı Sözleri lazım bana bu şarkıyı çok beğendim ve ezberliyorum :)
  3. Sıla Yoruldum Şarkı Sözü var mı bu sitede

Sıla Yoruldum Şarkı Sözü var mı bu sitede

Sıla Yoruldum Şarkı Sözü istiyorum sizden ve şimdiden Sıla Yoruldum Şarkı Sözlerini paylaşacağınız için çok tşk ederim kızlar:)
  4. Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü var mı bu sitede

Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü var mı bu sitede

Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü için yazıyorum size eğer bilen varsa bana bir zahmet Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözlerini yazın kızlar.
  5. Pelin Suade Tüm Manşetlere Kapak Olsun Şarkı Sözü var mı bu sitede

Pelin Suade Tüm Manşetlere Kapak Olsun Şarkı Sözü var mı bu sitede

Arkadaşlar hepinize keyif dolu neşeli bir gün geçirmenizi diliyorum ve sizden Pelin Suade Tüm Manşetlere Kapak Olsun Şarkı Sözü yazmanızı istiyorum aranızda Pelin Suade Tüm Manşetlere Kapak Olsun Şarkı Sözlerini bilen varsa artık yazarsa iyi olur:)

Sayfayı Paylaş