gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kendime Ettiğim En Ağır Küfürsün Sen Hayat

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Kendime ettiğim en ağır küfürsün sen hayat. İllegal bir ötenazi kliniği havasında beynim. Yeni bir oyunmuş bu. Son kullanma tarihi geçmiş “merhaba”larla, bir de susup konuşamadıklarımla zehirleniyorum. Söylenmeyenler çürütür, yok eder insanı derlerdi de inanmıyordum. Ne oldu şimdi?.. Gözlerimin önünde ölüyorum.

-Acımadı ulan!

Demek isterdim ama daha kurduğum ilk cümlede takılıp yere düştüm. Düştüğün zaman değil de, sana uzanan bir el olmadığını anlayınca yaralanıyor insan. İşte o zaman, en umulmadık yerinden kanıyor hayat. Bu yüzden hep ellerim cebimde atlamışımdır, sana en uzak uçurumlardan…

Ben severken, aşklar sarı bir roman sayfasıydı sadece. Ve nedense ayrılıklar hep kuşe kâğıda baskılı. Bundandır aslında bütün ayrılıkların erken gelişi. Ucuz bir roman sayfasıydı aşk, kim okumak ister ki ?.. İşte bütün kaybedişler burada başlar. Hayat burada başlar. Yıprattığımız yerden, sarı roman sayfalarından… Bugüne kadar kazandıkların, hayat denilen ucubenin umurunda mıydı?

“ Yine ben kazandım” dedi Allah… Zarlar yedi-altı.

Allahım bu kadar hoşuna gideceğini bilseydim cehennemi en başından severdim. Yanlış öğretmişler, yalan söylemişler. Anladım ki yandığın yer değilmiş cehennem, yandığını kimsenin duymadığı, görmediği yermiş. Su serptiğim bütün yangınlardan özür diliyorum şimdi. Bütün yaralarımdan…

Yaralar demişken, doktor uzun bir süre önce yasaklamıştı illegal acılar çekmeyi. Bu yüzden canımı acıtacak kelimeleri duymamış gibi yapıyorum. Ne kadar inandırıcı bilmiyorum ama sana söz, bedenimde açılan ilk yarayı sana ayırıyorum…

alıntı

Kendime Ettiğim En Ağır Küfürsün Sen Hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küfür

küfür

: Küfür Rüyada küfür ettiğinizi gördüyseniz, sıkıntının işaretidir. Aile, çevre ile ilgili sıkıntı, tatsızlıktır.Rüyada Allahin nimetlerini inkar zenginlige isarettir. Küfür, kurtulusu olmayan ve ilaci bulunmayan bir hastaliktir. Küfür, zulümdür. Bundan dolayi rüyada kafir oldugunu gören kimse, zevk ve sefaya düskün ve halka zulmeder. Nitekim rüyada kendisinin zevk ve sefaya düstügünü görse,...
  2. Dünyanın en ağır ve en güçlü kamyonu

Dünyanın en ağır ve en güçlü kamyonu

dünyanın en ağır arabası dünyanın en ağır kamyonu güzel kamyonları araba güçlü kamyonu Dünyanın en ağır ve en güçlü kamyonu sizce kaç beygir Ve kaç ton ??? 10-15ton ve 500-600 beygir değil BOŞ HALİ TAM TAMINA 363 TON ve Bu Kamyonun 363 Ton taşıma kapasitesi var. YANİ 363t+363 = 726 Ton Ve geldik Kaç Beygir olduğuna .. 3675 Beygir V30 motor ( Kısacası MÜKEMMEL .. ) yani dolu olarak 726...
  3. İnsandaki en şiddetli ağırı

İnsandaki en şiddetli ağırı

İnsandaki en şiddetli ağrı, böbrek ağrısı İnsan hayatında yaşanabilecek en şiddetli ağrının ne olduğunu biliyor musunuz? İnsan hayatında yaşanabilecek en şiddetli ağrıların böbrek ağrısı olduğu bildirildi. Bu ağrıya sebep olan böbrek taşlarının zamanında tedavi edilmediği takdirde kalıcı böbrek hasarlarına yol açılabileceğini belirtiliyor. Böbrek hasarında taş büyüklüğünün hasar ile...
  4. en nefret ettiğiniz..

en nefret ettiğiniz..

bu hayatta nefret ettiğim abdullah öcalan . gerçekten başka yokk canlarım inanın valla adam gecende rüyama bile girdi onu öldürmek istiyordum
  5. Küfür!

Küfür!

Hayatta hiç haz etmediğim şeylerden birisi küfürdür.İnsan öfkelendiği zaman sinirini kontrol edemeyip küfürde edermiş bak bak bak yaaa...Ne alaka demi ama bi insan 1.Kendine olan saygısısından küfür etmez. 2.Karşısında ki kişiye saygısından küfür etmez.Vs.. bir sürü neden var küfür etmemek için insan sinirlenince bağırır çağırır sinirlenir ama KÜFÜR etmez!Ne kendinize ne başkasına lütfen...

Sayfayı Paylaş