gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

*Kene sizide bulabilir* Şimdi bizde

Konu, 'Kene ısırması' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Kızkardeşim çifliğimize meyva toplamak için gitmişti. ağaca çıkıp biraz topladıktan sonra indiğini söyledi. Koyu giyinmişti. (kesinlikle açık renkler giyinin) eve geldi. üst sol bacağında saplanmış bir kene.
    ŞOk olduk. ve çok korktuk. oda bi panikle kene kusmasın diye bir ince bez yardımıyla keneyi kafasıda dahil olmak üzere çıkardı. Doru hastaneye koştuk. Kene virüslü çıktı. Hala hastanede hergün kan veriyor. 4. gün bugün. 10 daha kan alacaklar. diğer değerlere göre karşılaştırma yapıyorlarmış

Arkadaşlar Tv lerde gazetelerde okuduğumuz şeyler bizimde başımızda şuan. Lütfen dikkatli olun. Bilinçli olun.

Kesinlikle bişey çıkmaz diyordu kızkardeşim. Ben sadece keneyi tanımak için götürdüm.
    Artık tekrar gittiğimizde içimiz rahat gidelim diye. Ama durum hiç öyle görünmedi.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: *Kene sizide bulabilir* Şimdi bizde
    Canım gecmiş olsun...

3. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Geçmiş olsun canım. acil şifalar. Herkesi bulabilir, bu yaratıkların şakası yok. İnş. kardeşin kısa zamanda hastaneden çıkar

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

teşekür ederim ...

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    canım çok geçmiş olsun yaa zor bir durum allahtan daha kötü bir durumu yok allah acil şifalar versin canım

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Canım benim çok çok geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin bir tanem..

7. crying

crying Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun handanca dediğin gibi bizide bulabilir tabiii
    tedbiri elden bırakmayalım zira bize bizden başkasının faydsı yok

*Kene sizide bulabilir* Şimdi bizde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boşunamı Soyunduk biz şimdi ?

Boşunamı Soyunduk biz şimdi ?

‘BOŞUNA MI SOYUNDUK’ ÜNLÜ İSİMLERİN YARI ÇIPLAK OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİĞİ KAMPANYAYI MEME VAKFI SAHİPLENMEDİ. İpek Tenolcay, Tuba Büyüküstün, Ceyda Düvenci, Sinem Güven, Burcu Kara, Bennu Yıldırımlar ve Demet Evgar gibi ünlüler, geçen hafta Meme Vakfı yararına düzenlendiği söylenen 'Rowenta ile Pembe Hayat' adlı kampanya kapsamında kamera karşısına geçmiş, meme kanserine dikkat çekmek...
  2. Biz Şimdi El mi Olduk

Biz Şimdi El mi Olduk

Sonsuza akardı senle zamanlar Ne ah lar vardı, senin yanında, nede acılar Bir bakışın yeterdi kalbimin hızlı atışına Güldürürdüm kıyamazdım kaş catışına Bir bardak caydı bölüştüğümüz Bir güldü kokuyorsa beraber kokladığımız Bir yoldu aşka doğru el ele yürüdüğümüz Daha dündü Ne zaman el oldun be sevdiğim Keşkeler olmayacakttı bizim hayatımızda bir masada oturacaktık yan yana Bende beyazdan...
  3. Şimdi biz neyiz biliyor musun?

Şimdi biz neyiz biliyor musun?

biz neyiz şimdi biz neyiz biliyor musun seninle Akıp giden zamana göz kırpan yorgun yıldızlar gibiyiz. Birbirine uzanamayan Boşlukta iki yalnız yıldız gibi Acı çekiyor ve kendimize gömülüyoruz Bir zaman sonra batık bir aşktan geriye kalan iki enkaz olacağız yalnızca Kendi denizlerimizde sessiz sedasız boğulacağız Ne kalacak bizden? bir mektup, bir kart, birkaç satır ve benim su kırık...
  4. Meleklerim biz şimdi ölünce ölmüş mü olacağız?

Meleklerim biz şimdi ölünce ölmüş mü olacağız?

Karanlıktaymışlar. İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark etmiş... Ne rahat, ne güvenli bir dünyaymış bu... Sıcak, ıslak, sevgi dolu... 'Öyle...
  5. Şimdi ; nokta (.) koymak düşer bize

Şimdi ; nokta (.) koymak düşer bize

Yaşananlara yaptıklarına acıttıklarına kanattıklarına yanıyor.. İsyana aşeriyor dilim bu gece.. Susuşlara bitişlere var olamayışlara çığlık atıyor.. İsyana aşeriyor gözlerim bu gece.. Dökülen yaşlarına göremediği mutluluk tablolarına gidişlere yol ayrımlarına ağlıyor.. Biraz daha büyüdüm bu gece..! Yüzüme her gülenin dost olmadığını bir kez daha anladım.. Çok radikal kararlar aldım...

Sayfayı Paylaş