gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

keremcem""aşk bitti""

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

AŞK BiTTİ GERİYE NE KALDI ŞİMDİ KİM SUÇLU KİM ALDATTI NE FARK EDER MÜHİM DEĞİL SÖZLERİN ÖNEMİ YOK
    DİLEDİĞİNİ AL DİLEDİĞİNİ VER
    NE FARK EDER
    MUTLU SAYILMAM BUNDANDIR AĞLAMAM

ASK BİTTİ GERİYE NE KALDI SİMDİ
    GURURUM OLMASA SANA GİT DİYEMEM
    AMA GİT NE OLUR!
    ANLA NE OLUR
    BU DEFA İHANETİ UNUTMAK UNUTMAK
    AĞIR GELIR
    DİLEDİGİNİ AL DİLEDİGİNİ VER
    NE FARK EDER
    KİM SUÇLU KİM ALDATMIŞ
    NE FARK EDER!!!

keremcem""aşk bitti"" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Bitince Neler Oluyor

Aşk Bitince Neler Oluyor

Ayaklarımızı yerden keser, başımızı döndürür, kalbimizde fırtınalar estirir ve bir gün geldiği gibi gider aşk. İşte o gün, ilişkiler büyüteç altına alınır: 'Aşkın gözü kördür' derler peki ya sonrasında neler oluyor? SIK SIK bekarlIk GÜNLERİNİZİ HATIRLAMAYA BAŞLARSANIZ: Kız arkadaşlarınızla sabahı sabah ettiğiniz geceler, özgürlüğün tadını çıkardığınız başına buyruk günler... Onunla birlikte...
  2. Keremcem - Aşk Oyunu

Keremcem - Aşk Oyunu

Hatam belki kalbi oyuncak sanmam Aşkta salıncak gibi sallanmam O kadar cahilim ki hayalini bile kurmam İmkânsız inanki sevgilim Bugün bana aşk nedir diye sorsan Tek anlamı geceler boyu ağlamam Üstüm başım sevda içinde Yakalandım bitap biçimde Ellerimde kadife kelepçe Veda değil mi bu Yolun sonu uçurumlar Kolay değil ki bu Dolunca gözlere yaşlar Zaman gelince nafile Dersin bir küçük elveda
  3. Keremcem - Aşk Bitti

Keremcem - Aşk Bitti

AŞK BiTTİ GERİYE NE KALDI ŞİMDİ KİM SUÇLU KİM ALDATTI NE FARK EDER MÜHİM DEĞİL SÖZLERİN ÖNEMİ YOK DİLEDİĞİNİ AL DİLEDİĞİNİ VER NE FARK EDER MUTLU SAYILMAM BUNDANDIR AĞLAMAM ASK BİTTİ GERİYE NE KALDI SİMDİ GURURUM OLMASA SANA GİT DİYEMEM AMA GİT NE OLUR! ANLA NE OLUR SENİ AFFEDEMEM BU DEFA İHANETİ UNUTMAK UNUTMAK AĞIR GELIR DİLEDİGİNİ AL DİLEDİGİNİ VER NE FARK EDER KİM SUÇLU KİM...

Sayfayı Paylaş