gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kilo Almak İstiyorsan İşte Gelincik Çayın

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

gelincik çayı kilo alma çayı mkleahr alma kilo almak için çay gelincik resimleri
    Biliyoruz ki kilo vermek kadar kilo almakta birçok insan için büyük sorun başta annem olmak üzere herkes için gayet güzel bir çay tarifi var meleklerim.

GEREKLİ MALZEMELER ;
    * 1 lt su,
    * 2 avuç gelincik,
    * 1 avuç karadut,
    * 1 avuç çilek,
    * 1 tutam kaşık otu,
    * 1/2 tutam nane şekeri,
    HAZIRLANIŞI : Öncelikle suyun içine gelinciği atıp çay gibi demleyin. Hazırladığınız demlemeye, karadut, çilek, kaşık otu ve nane şekerini de ilave edip, hepsini birlikte 10 dakika demleyin.
    KULLANIM ŞEKLİ : Yemeklerden önce bir bardak içilir.
    FAYDALARI : Boğmaca, bronşit ve nefes darlıklarında etkin yararları vardır. Ayrıca, kan yapar, kilo aldırır ve iştah açar.

Kilo Almak İstiyorsan İşte Gelincik Çayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimimiz zayıflamak için diyet yaparken işte kilo almak isteyenlerin diyeti

Kimimiz zayıflamak için diyet yaparken işte kilo almak isteyenlerin diyeti

yatarken yoğurt yemek bal kilo kilo almak için bal ve diyet yaparken almak Pazartesi Sabah: Dört kesme şekerli çay, iki yemek kaşığı bal, 5-6 adet zeytin, bir yumurta, bir yemek kaşığı tereyağı, bir adet domates veya portakal, iki dilim ekmek. Öğle: Bir porsiyon koyun kapama, bir porsiyon pilav, bir kase komposto, bir tabak salata, iki dilim ekmek. Ara öğün: Bir su bardağı meyve suyu, bir adet...
  2. Angelina Jolie Kilo Almak İstiyor

Angelina Jolie Kilo Almak İstiyor

angelina jolie brad pitt angelina jolie haberleri angelina jolie evleniyor Dünyaca ünlü çift Angelina Jolie- Brad Pitt nihayet bu yaz dünyaevine girmeye hazırlanıyorlar melekler :) Çiftin şimdiden düğün telaşı başladı bile. Detaylar şöyle; Oyuncu Brad Pitt ile bu yaz evlenmeye hazırlanan ünlü yıldız Angelina Jolie, düğünden önce kilo almak istiyor. Jolie, düğün elbisesinde vücudunun daha...
  3. Kilo Almakta Güçlük mü Çekiyorsunuz?İşte Kilo Almanın Yolları...

Kilo Almakta Güçlük mü Çekiyorsunuz?İşte Kilo Almanın Yolları...

Kilo Almanın Yolları Kolay Kilo Almak İçin Kilo alamamak da, kilolu olmak kadar önemli bir sağlık sorunudur. Bu konuda mutlaka profesyonel destek alınmalıdır.Kilo alamıyorsanız şimdi aşağıda vereceğimiz önerilere kulak verin...Kilo almak için ayrıca Gelincik Çayı tarifi... Kilo almak kilo vermeye göre çok daha zordur, bu yüzden gerçekten kişi istekli ve sabırlı olmalıdır. Hızlı kilo...
  4. kilo almak istiyorum bir türlü alamıyorum

kilo almak istiyorum bir türlü alamıyorum

Herkes fazlalıklardan şikayetçi ben de zayıflıktan.Bir türlü kilo alamıyorum ne yapmam lazım :(
  5. kilo almak istiyorum

kilo almak istiyorum

belki bu sorduğum soru birçok bayanı kızdıracak ama inanın halimden hiç memnun değiyil ne yesem içsem kilo alamıyorum. üzerime göre kıyafet bile bulamıyorum giydiğim kıyafetlerin içini bile dolduramıyorum diyebilirim şöyle br 10 kilo alsam aslında hiç fena olmıcak gibi geliyor bana kısa zamanda nasıl kilo alabilirim tavsiyesi olan varsa yazabilirmi

Sayfayı Paylaş