gebe
  1. PerSem

PerSem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kim diyor bayanlar arabadan anlamaz diye..

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında PerSem tarafından paylaşıldı.

Haydi melekler istediğimiz arabayı bildirelim... concon

2. meinelieber

meinelieber Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    audi q7 :))) tabiki :))) ya aslinda ben audi TT istiyorum belki yeni yilin ilk aylarinda alabilirim :))

3. PerSem

PerSem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O da çok güzel gerçekten... :)

4. 27serpil

27serpil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim arabam pegout 206 xr idi memnundum evlenince sattim :(

Kim diyor bayanlar arabadan anlamaz diye.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayanlar sakın boyum kısa diye üzülmeyin!

Bayanlar sakın boyum kısa diye üzülmeyin!

boyunuz kısa diye üzülmeyin Britney Spears (1.58) Belki inanmayacaksın ama onun boyu sadece 1.58! Miami sıcağında bile giydiği topuklu kovboy çizmeleriyle durumu çok güzel idare ediyor. Şimdi liposuction da yaptırdı oh mis! Missy Elliott (1.55) Rap müzik camiasının nadir kadınlarından Missy Elliott’da boy fukaralarından. 1.55 boylu yıldız, giydiği parlak renklerle durumu hiç de...
  2. Anlamazdın,anlamazdın

Anlamazdın,anlamazdın

Anlamazdın, anlamazdıııNNNNNNN...... Bugüne kadar kadınları hiç çözemedim” demiş. Mazhar Alanson... Kaç yaşındadır? Ne fark eder ki? Erkeklerin klasik lafı... 13 yaşında öğrenip ölene kadar bu lafı ediyorlar... Biz de yedik! Anlayan anlıyor AMA... Ya DA bütün erkekler kısa bir süreliğine de olsa hem de öyle iyi anlıyorlar ki... Bir kadının: Neden hoşlandığını... Neye güldüğünü......
  3. Kim demiş ağlamaz diye

Kim demiş ağlamaz diye

Bazen insanı çileden çıkartıyolar ama bunlar ağlayıncada pek fena oluyo insan için gidiyo erkeklerde ağlar melekler hemde nası ... Bir erkeği normalde de ağlatması zordur. Bir erkek duygularını göstermez belli etmez onları. Kendi içine atar orada sindirir bitirir. Kendi duygularının kendi paratoneridir bir nevi. Ama bir erkek ağladığında asla sahte olmaz gözyaşları. Bir erkek ağladığında...
  4. Sakat Arabasını kim buldu

Sakat Arabasını kim buldu

tekerlekli sandalyeyi kim buldu Sakat Arabasını kim buldu, Sakat Arabası nasıl bulundu, İlk sakat arabasını kim buldu, Sakat arabasını kim icat etti, merak edilen tüm soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır. Dünya da engellier için yapılmış olan en mükemmel ve en faydalı bir icadtan bahsedeceğiz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Sakat Arabası nasıl bulundu, İlk sakat arabasını kim...
  5. Arabayı kim buldu, Arabanın icadı

Arabayı kim buldu, Arabanın icadı

arabayı kim icat etti ilk otomobil nasıl ve kim tarafından icat edilmiştir ilk otomobili nasıl ve tarafından edilmiştir otomobil kısaca Arabayı kim buldu, Arabanın icadı, Arabanın icadı hakkında bilgi, Araba nasıl bulundu, Arabayı ilk kim buldu, Araba ne zaman bulundu hakkında ki tüm sorular ve cevaplar burada! Eskiden, araba sahibi olmak, oldukça zor ve lüksdü. Zira günümüz de dar gelirli...

Sayfayı Paylaş