gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yeni Model Bebek Arabaları

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

yeni model bebek arabaları son model bebek arabaları en son arabası Hamiş anne adayları işte doğacak olan bebişlerinizi güzel güzel ve rahat rahat gezdirmek için birbirinden harika bebek arabalarına bir göz atın diyorum:):esra:Bu arabaların hepsi sitemiz de bebek bekleyen tüm anne adayların hediyem olsun:)Gönül isterdiki çok zengin olayım hepinize birer tane hediye edeyim ama malesef:D Buyrun bebişlerinizin en yeni model arabalarına bir göz atın:)

Bu arada bir yerde okumuştu ülkenin birinde annelerin bebek arabası kullanmaları için ehliyet almaları gerekiyormuş:):):)Hayırlısı artık:D

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    İnşllah bir gun bebeğim olursa en hafif olanından almayı tercih edeceğim cunku en kullanışlısı en hafif olanı :D

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ehliyetmi nerde o hangi ülke ay çok güldüm ya sanki ne kullanacaksında hahaha

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bazen gördüğüm zaman gerçektende bir eğittiö olması gerektiğine inananlardanım canım ... çünkü öyle bir kullanıyorlarki hem bebeklerini tehlikeye sokuyorlar hemde kendileri birde karşıdakilerini.. Belki ben cok bebek arabası kullandıgımdan tecrübeliyim ve baskalarını gorunce halleri cok komik duruyor.. bir kaldırıma cıkartmak bir indirmek için ders alsalar fena olmaz.. kolay yöntemler dururken cok zora kaçıyorlar..
    ama yinede ehliyet alma fikri çok komik.. :D

Yeni Model Bebek Arabaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arabada, bebeğin emniyeti

Arabada, bebeğin emniyeti

Bebeklerini ilk kez dışarı çıkaran anne babalar aniden rüzgar çıkmasından veya yağmur yağmasından korkarak bebeklerinisarmalarlar (bazen gereğinden fazla). Ancak milyonlarca anne-baba bebeklerini asıl korumaları gereken yerde korumazlar. Kötühava koşullarına kısa bir süre maruz kalmak bebek açısından çok olumsuz olaylara yol açmaz, ancak bebeği hatalı bir şekildeyerleştirilmiş emniyet...
  2. İkiz Bebek Arabaları

İkiz Bebek Arabaları

Doğal yada tüp bebek yöntemiyle ikiz bebeklere hamile kaldıysanız ve bebişleriniz için mutlaka gerekli olan bebek arabası bakınıyorsanız sizlere örnek olması açısından ikiz bebek arabalarından seçtiğim örnekleri sunuyorum. İkiz bebeklerin bakımı biraz zor olacağından sizlere araba seçiminizdeki tavsiyem kullanışlı olan puset tarzı arabaları seçerseniz sizin içinde kullanması daha pratik ve...
  3. En Yeni Bebek örgü modelleri

En Yeni Bebek örgü modelleri

En Yeni Bebek örgü modelleri var mı sizde yoksa elinde yeni bebek örgü modeli olan kızlar burdan paylaşın lütfen
  4. Yazlık Bebek Arabaları modelleri arıyorum

Yazlık Bebek Arabaları modelleri arıyorum

Merhaba arkadaşlar kızım mina için sizden Yazlık Bebek Arabaları modelleri sunmanızı rica ediyorum ona bir araba almak istiyorum ama çok kapalı olmasın sıcaklarda pişmesin bebişim :)
  5. Yeni bebek sepetleri ve modelleri

Yeni bebek sepetleri ve modelleri

Kızlar bebeğim yakında doğacak bana yeni güzel bebek sepeti modelleri ve bulabileceğim adres ve fiyat bilgilerini nasıl arayacağımı söyleyin lütfen. bebeğim kız olacak ona güzel pembiş bir sepet yaptıracam ama değişik model istiyorum. Bu benim ilk bebeğim lütfen yardımcı olun sizler neler kullandınız hanggi marka ve fiyatta internette bulabiliyor muyum ?

Sayfayı Paylaş