gebe
  1. zehra tamer

zehra tamer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kımler war

Konu, 'Kısırlık' kısmında zehra tamer tarafından paylaşıldı.

ben yenıyım bırılerı warmı?:tik:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

klomen kullanan kimse varmı

kımler war konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Office War 2002 oyunu

Office War 2002 oyunu

http://www.oyuncinim.com/veri/officewar2002.swf
  2. Kımlerde sınuzıt gorulur

Kımlerde sınuzıt gorulur

KİMLER SİNÜS PROBLEMİYLE KARŞILAŞIRLAR? Gerçekte herkes sinüs enfeksiyonu geçirebilir ancak bazı gruplar daha hassastırlar. Allerjisi olanlar : Bir allerji atağı soğuk algınlığı gibi mukozanın şişmesine, sinüs kanallarının kapanmasına, mukus akımının engellenmesine ve bakteri enfeksiyonuna neden olur. İyi nefes almayı ve mukus akışını engelleyecek yapısal burun bozuklukları olanlar : Örnek...
  3. Heyyyyyyyy ßende Warım ;D

Heyyyyyyyy ßende Warım ;D

Merhaba Arkadaşlar, Adım SeRaP nam-ı diğer ReBeLLa. 29.09.1991 Adana Seyhan doğumluyum. Müzik Tarzım : Rock ve Metal müzik dinlemeyi seviyorum. İlgilendiğim Şeyler : Boş zamanlarımda genelde PS2, Xbox ve PC ile ilgilenirim. Fobilerim yoktur. En sevdiğim renkler: Siyah, kırmızı ve mor. Başarılı bulduğum oyuncular: Robert Pattinson, David Hayter, Wesley Snipes, Macaulay Culkin, Haley Joel...
  4. bakın görün neleri war..

bakın görün neleri war..

Bu olayın İzmir'de bir hastanede gerçekten olduğu söyleniyor. Pek hikaye sayılmaz ama .. Kadının biri kocasına rahatsız olduğunu, kasıklarına doğru bir sancı hissettiğini söylemiş. Adam da hastanede görevli bir doktor arkadaşından randevu alıp karısını muayeneye götürmüş. Kadın doktorun odasına girmiş, adam beklemeye başlamış. Çok geçmeden doktor dışarı çıkmış ve arkadaşına odasına...

Sayfayı Paylaş