gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kimlerle İstişare Edilir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşalr Kimlerle İstişare Edilir? bu konuda bilgi ve öneri lazım bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nihaî karar yetki ve sorumluluğunu taşıyan kişi veya kişiler, en doğru kararı verebilmek için yapacakları istişarenin şeklini genellikle meselenin tesir sahasına göre belirler. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Kimlerle İstişare Edilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. istişare

istişare

İşlerini iyi niyetli ve ehil kimselere danışarak yapmak aldanmamaya, sağlam ve doğru tesbite, dünya ve ahiret huzuruna, Danışmak emanete, biriyle istişare yapmak ona bir emanet vermeye, kendisine danışıldığını görmek emanet bırakılmasına, İstişareden (daanışma ve akıl sormadan) kaçınmak insanların tamamına kötü zan beslemeye, pişmanlık ve zarar görmeye, Danışman (müşavir) emin ve güvenilir...
  2. İstişare nedir ?

İstişare nedir ?

namaz istişare nedir, ne demektir, anlamını merak ediyorsanız bu bilgiler tam size göre arkadaşlarım. Bende merak ederek bu bilgilere ulaştım sizlerlede paylaşayım istedim. Herhangi bir konuda doğruya ulaşmak veya yaklaşmak için bir başkasinin görüşüne başvurma Müşavere, şivar, meşvure, meşvere, meşüre, istişare, danişip işaret ve görüş almak anlamina geldiği gibi, müşavere ve işaret ari...
  3. İstişare Şekli

İstişare Şekli

Kimlerle İstişare Edilir İstişare Şekli Merhaba Melek'ler, bu yazımızda kimlere iştişare edilir ve iştişare şekilleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri konu alıyor ve iştişare hakkında misafirlerimizin ve siz üyelerimizin sorusunu yanıtlıyoruz. Nihaî karar yetki ve sorumluluğunu taşıyan kişi veya kişiler, en doğru kararı verebilmek için yapacakları istişarenin şeklini genellikle...
  4. İstişare ne demek nasıl İstişare yapılır

İstişare ne demek nasıl İstişare yapılır

İstişare nedir İstişare nasıl yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Semerkand Dergisinde yer alan Müslümanın Ortak Aklı İSTİŞARE yazısını, biz de bu sayfamızda sizlerle paylaşmak istedik :) Sevk ve idare sorumluluğu, doğru tespitler yapmayı, doğru çözümler üretmeyi, doğru kararlar almayı gerektirir. Fakat insan her zaman her şeyin doğrusunu bilemeyebilir. Beşerdir şaşar,...
  5. İstişare nedir

İstişare nedir

İstişare nedir İstişare ne demek bilen var mı? Kızlar öncelikle hepinize merhaba diyor ve İstişare nedir merak ediyorum siz İstişarenin ne olduğunu biliyorsanız bu konuda bana da cevap verin lütfen

Sayfayı Paylaş