gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kipa'da Okul Alışverişleriniz Çok Hesaplı!

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kipa indirim, kipa kampanya, kipa okul ürünleri

Sevgili melekler, okullar önümüzdeki pazartesi günü açılacak. Bu hafta birlere başlayan miniklerin doldurduğu okullar için alışveriş listeleri de hazırlanacak.İşte bu noktada Kipa marketleri hizmetinizde! Uyguladığı düşük fiyatlarla bir okul çantası, çanta ile birlikte 25.97 TL’ye doldurulabiliyor. Kipa’nın ‘Okula Dönüş’ kampanyası kapsamında; okul çantasından yardımcı kitaplara, kalem setlerinden çeşit çeşit defterlere, her bütçeye uygun ürün raflarda öğrencileri bekliyor. Çanta, kırtasiye malzemeleri, defterler ve diğer yardımcı ürünlerden oluşan bir okul çantasını Kipa’dan 25,97 TL*’ye almak mümkün! Bu fırsatı ve diğer kırtasiye ürünlerindeki cazip fiyatları sakın kaçırmayın!...

kipa.jpg

Kipa'da Okul Alışverişleriniz Çok Hesaplı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Erkekleri Daha Çok Alışveriş Yapıyor...

Türk Erkekleri Daha Çok Alışveriş Yapıyor...

Türk Erkekleri Daha Çok Alışveriş Yapıyor... 1998 yılından beri Brezilya, Çin, Kolombiya, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Tayland ve İngiltere’de hazır giyim ve ev tekstili konularındaki tüketici alışkanlıklarını inceleyen CCI’nın (Cotton Council International) Türkiye’de yaptığı “Türk tüketicilerin alışveriş trendleri” araştırmasında ilginç sonuçlar ortaya çıktı. Tüketicilerin...
  2. çok özlüyorum okul yıllarını

çok özlüyorum okul yıllarını

okadar özlüyorum ki okul yıllarını hocalar bu günü ararda bulamazsınız geri derdi bu sıraları öyle çok özliceksinizki birdaha elinize geçmicek bu sıralara oturmak derdi hocalar.ben birdaha bu okulun önünden bile geçmem hele bi mezun olayım derdim şimdi çok uzaktayım memlekete okulun caddesini bile özledim ne zaman memlekete gitsem hep okulun önünden geçer o günleri aklıma geldikçe çok...
  3. İnternette En Çok Alışveriş Yapılan Siteler

İnternette En Çok Alışveriş Yapılan Siteler

İnternette En Çok Alışveriş Yapılan Siteler Selam arkadaşlar İnternette En Çok Alışveriş Yapılan Siteler hangi sitelerdir isimlerini yazarmısınız bana
  4. Adese'den Hediyeli ve İndirimli Okul Alışverişi!

Adese'den Hediyeli ve İndirimli Okul Alışverişi!

adese indirim, adese kampanya, adese hediyeleri Sevgili melekler, okulların açılmasıyla birlikte firmaların da çeşitli indirimlerle ve hediyelerle okul alışveriş reyonları da açıldı. İşte onlardan biri olan Adese, çocuk sağlığına uygun, kaliteli ürünler sunarken, özel kampanyalar ve taksit fırsatıyla bu yıl da velilerin gözdesi olmaya devam ediyor. Adese, tüm okul ihtiyaçlarında bol çeşidin...

Sayfayı Paylaş