gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kır Düğünü Masa Süsleme

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

masa süslemesi nasıl yapılır masa süsleme örnekleri düğün süsleme örnekleri gelin masasi nasil süslenir gelin masası nasıl süslenir Bir çok genç kızın rüyalarını süsler güzel bir kır düğünü organizasyon da eğer başarılıysa o zaman güzel ve unutulmaz bir geceye imza atmış olursunuz.Şimdi sizlere bazı kır düğünü masa süslemelerinden örnekler vermek istiyorum belkide bu örneklerden yola çıkarak kararınızı verip sizlerde aynı görüntüyü kendi kır düğününüzde yakalayabilirsiniz ne dersiniz:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Kır Düğünü Masa Süsleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kır yma masa örtüsü

kır yma masa örtüsü

Malzemeler Keten kumaş Poplin 3 renk kumaş Dikiş iğnesi 8 numara domino 2 tane ip Yapılışı 6 kişilik kumaşını, kenar uçlarıyla beraber hazırlayınız. Daha sonra küçük kartonlarda modeliniz hazırlayınız. Çizdiğiniz modeli kumaşın üzerine uygulayınız. Sonra pay bırakarak kesiniz. Daha sonra kenarlarını T’leyip, altı taneyi aynı şekilde T’leyip hazırlayınız. Ortasına sadece düz bir renk...
  2. en güzel kır düğünü

en güzel kır düğünü

adana kır düğünü mekanları adana kır düğünü anadolu yakası mekanları istanbul avrupa yakası istanbul anadolu ben sahsen bu kadar güzel bir düğün görmedim eeeeeee ne diyelim onlar ermiş muradına................................... . . . . . ne tatlılar dimi ama..............................................
  3. Kır Düğünü Mekanları

Kır Düğünü Mekanları

kır düğünü mekanları kır düğünü fiyatları bursa mekanları bursa bursada
  4. Pembe konseptli kır düğünü

Pembe konseptli kır düğünü

kır düğünü konsepti düğün konseptleri Kır düğünü hayranısınız ve kendi düğününüzde kır düğün olsun istiyorsunuz birde herşeyin pembe üzerine düzenlenmesini ve dekorasyonda pembeye ağırlık verilmesini diliyorsanız bu resimlere bir bakın.:tik:
  5. Kır Düğünü İçin Süsleme ve Organizasyon Örnekleri

Kır Düğünü İçin Süsleme ve Organizasyon Örnekleri

kır düğünü organizasyonu kır düğünü süslemeleri kır düğünü süsleme modelleri Yazın gelin olmak isteyen genç kızların büyük çoğunluğu ya kır düğünü ya da havuzbaşı düğünü yapmak isterler. Havaların güzel olması dolayısıyla açıkhavayı tercih eden gelin adayları romantik olması sebebiyle daha ziyade kır düğünü tercih ederler. Kır düğününün en önemli kısmı da organizasyonun ve süslemelerin en...

Sayfayı Paylaş