gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

kırac-seni düşünürüm

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kıraç - Seni Düşünürüm

Sebebini bilemediğim
    Kırık dökük zamanlarım var
    Sevmenin tadına varamadığım zamanlar
    Ayak sesleri var kulağımda
    Ayırt ettiğim beklediğim bir tek seninki

Seni düşünürüm
    Gecemi aydınlatan gözlerini bir de
    Sat beni zindan gecelere
    Daha çok aydınlanayım
    Yarım kalmış çığlıklar
    Aşkın ben yağmalar

Saklamadım sevgim biter mi
    Yaşadığım acılar diner mi
    Beklediğim geceler gelir mi
    Senle olmadan

kırac-seni düşünürüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Vakit Tamam Seni Terk Ediyorum

Kıraç - Vakit Tamam Seni Terk Ediyorum

seni terk ediyorumm hoşçakal bütün alışkanlıklardan öteye vakit tamam seni terk ediyorum bütün alışkanlıklardan öteye yorumsuz bir hayatı seçiyorum doymadım inan kanmadım sevgiye*2 korkulu geceleri sayar gibi birdenbire bir yıldız kayar gibi ellerim kurtulacak ellerinden bir kuru dal ağaçtan kopar gibi*2 aşksa bitti gülse hiç dermedik bul kendini kuytularda hadi dal*2 senle bir bütün...
  2. Kıraç - Senden Başka

Kıraç - Senden Başka

Gurbet elde bir başıma Kimim var ki senden baska Öldüm desem bir damla su Veren mi var senden baska Kekik kokan dağlarım yok Bülbül öten bağlarğm yok Tutunacak dallarım yok Neyim kaldı senden başka Bana candan bir kez aşkım Diyen mi var senden baska Semaverde çayım sensin Her çiçekte balım sensin Ne gelirse senden gelsin Canım mı var senden baska
  3. ferhat tun seni düşünürüm

ferhat tun seni düşünürüm

Ben bir kaçağım dağlarda Dolanırım orda burda Seni düşünürüm yavrum Her takatsız kaldığımda Kış olur karlar yağınca Hüzün birden bastırınca Başım darda kalınca Düşünürüm düşünürüm Düşünürüm seni yavrum Bir mevsim daha girdi hayatıma Kar ve tipilerle kanıyorum yavrum Çığlıklara çığ düşen Karların altında derin iniltilerle Berf tutmaz demişti Bir zaman bir düşümün hevali İçimde kanayan ülkenin...
  4. Ben hep seni düşünürüm

Ben hep seni düşünürüm

ben ve sen Asktan yana söz duyunca Ben hep seni düsünürüm Uçsuz hayaller boyunca Ben hep seni düsünürüm Yildizlar kayar yüceden Renkler siyrilir geceden Yüregim sizlar inceden Ben hep seni düsünürüm Aklin ucu deger hiçe Yol ararim içten içe Kainat uyur sessizce Ben hep seni düsünürüm Korkunun bittigi yerde Haz duyarim perde perde Bir mezar görsem bir yerde Ben hep seni düsünürüm...

Sayfayı Paylaş