gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Taş Duvarlar (Zerda)

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kıraç taş duvarlar notaları zerda nota taş duvarlar notaları zerda kıraç Ismarlama aşklara tahammülüm yok artık Ya beni adam gibi sev ya da çek git yolumdan.

Bir gülüş bir salınışsa tek verebildiğin, istemez.
    Tutku isterim ve delice sevmek!
    Bi coştumu dur durak bilmez bu yürek.
    Yüreğini isterim, yürek ister benle sevişmek
    Ya adam gibi ya da çek git!

Her gün biraz daha zorlaşarak çıldırtmaksa niyetin
    Ama seviyorsan yeter ki; ki zaten yüreği ortaya koyduk,
    Tamam o zaman.

Ben bi deli çocuğum, ama ısmarlama aşklara tahammülüm yok artık.
    Ya adam gibi ya da çek git...

Taş duvarlar, kara örtü ağrılı kalbim,
    Dile gelse zalım toprak söylese derdim.
    Dile gelse zalım toprak söylese derdim.
    Zerda yare bir sevdam var yolunu şaşmış
    Şaşmış ama deli olmamış yalan olmamış
    Şaşmış ama deli olmamış yalan olmamış

Deli öfkem, kara sevdam; hangisi galip?
    Nerde gerçek, nerde yalan bilen söylesin..
    Yalan diyen yalan olsun, yüzü gülmesin
    Zerda'm yerin yanım olsun, kimse bilmesin

Kıraç - Taş Duvarlar (Zerda) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Kıraç - Yoruldum

Kıraç - Yoruldum

Yoruldum Yoruldum beklemekten, deliler gibi sevmekten yar Bıktım artık özlemekten ,yinede haber yok senden yar Ayığım zincirlerle bağlanmışım çöllerde yar Sorar herkes nerelerde, bana yalancı dedirtme yar Ben yalnız senle varım ,sensiz bomboşluktayım yar Sen bir çağır ben uçarım ,hazır bekliyor kollarım yar Gel coştu duygularım ,yalnız senden anlarım yar Sana açık bütün kapılarım ,birde...
  3. Kıraç - Sevgiliye

Kıraç - Sevgiliye

Nerde akşam orda sabah Yürüyorum ve seni düşünüyorum Sende ayrı sokaklarda & Bakışlarda Üşüyorum ve sana güveniyorum Aşk böyle bir duyguysa Sonu hep ayrılıksa Gün gelip uçacaksa Olsun varsın ben sana güveniyorum Uyurken uyanırken Ağlarken sevişirken Ben yalnızca sana deliriyorum
  4. Kıraç - Gönül

Kıraç - Gönül

Neler gördüm neler gönül elinden Ne yaptımsa sana dinletemedim Bu yolların sonu hasrete çıkar Çok uğraştım seni döndüremedim Yemin etme tutamazsın Yüz çevirsem duramazsın Bu yerlerden kaçamazsın Tek başına yapamazsın Ne kadrim bilinir ne sözüm geçer Ağlayıp sızlayıp bu ömrüm geçer Bin kere gelsen şu yalan dünyaya Ne gonca gül sana ne de laleler...
  5. Kıraç - Ayşe

Kıraç - Ayşe

İtiraf ettim kendime, seviyormuşum meğer diye Sonrada güldüm halime, çocukmusun oğlum diye Meğer hep çocukmuşum büyümemişim kalmışım Hiç farkına varmamışım daha sanki on beş yaşım Ayşem ayşem ayşem gül ayşem güldür ayşem Ayşem ayşem ayşem yolun ecelimdir ayşem Ayşem ayşem ayşem gurbetten dönüşüm ayşem Ayşem ayşem ayşem rüzgarım gönlüm gül ayşem Ayşe mutlu biten bir masal, madalyonun güzel yüzü...

Sayfayı Paylaş