gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kiraz Mevsimi 36. bölümde çalan şarkı-Kim var karşımda

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Kiraz-Mevsimi-Kim-Var-Karşımda-Şarkı-Sözleri.jpg

Dünya farkında sen değilsin
    Bensiz aşkınla kalma böyle
    Kim var karşımda? Sen değilsin
    Bittin aslında ben de öyle
    Duyamadım aşktan ara sıra
    Birkaç yeni kelime yine de
    Arada sırada aklıma geliyor
    Geldiği gibi de gitmeyi bilmiyor
    Kalbime gömülen emin olma diyor
    Beni öldürüyor kendisi yaşıyor
    Arada sırada aklıma geliyor
    Geldiği gibi de gitmeyi bilmiyor
    Kalbime gömdüğüm emin olma diyor
    Bana gün dediğin akşamı buluyor
    Aşklar faslında tek deliydim
    Sende tam varken, bende gölge
    Hayret aslında sen bilirdin
    Sustun karşımda ben de öyle

Kiraz Mevsimi 36. bölümde çalan şarkı-Kim var karşımda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. survivor 6.bölümde çalan şarkılar

survivor 6.bölümde çalan şarkılar

6.bölümde çalan şarkılar
  2. Kiraz Mevsimi son bölümde neler oldu?

Kiraz Mevsimi son bölümde neler oldu?

Kiraz Mevsimi son bölümünde yaşananlar, Kiraz Mevsimi 5. Bölüm ne zaman? Kiraz Mevsimi 4. bölüm de yine izleyenlerinin nefesi kesti. Temposu her bölüm de artan dizi Kiraz Mevsimi 4. bölüm kaçıranlar Öykü, Ayaz'la öpüşmüş olmaktan dolayı son derece pişmandır. Mete, Öykü'yü teselli eder. Şeyma, Mete'yle Öykü'yü iyiden iyiye kıskanmaya başlar. Moda evinden ise harıl harıl Öykü'ye ulaşmaya...
  3. KİRAZ MEVSİMİ 11.BÖLÜM'DE ÇALAN ŞARKI SEVDİKÇE

KİRAZ MEVSİMİ 11.BÖLÜM'DE ÇALAN ŞARKI SEVDİKÇE

kiraz mevsimi 11. bölümde çalan şarkı hangisi,kiraz mevsimi dizisinde 11. bölümde çalan şarkının adı nedir,kiraz mevsimi 11. bölüm şarkısı,kiraz mevsimi sevdikçe şarkı sözleri,kiraz mevsimi 11. bölüm şarkısı sevdikçe hakkında bilgiler, [MEDIA] Deniz üstü bir dolunay Gece hükümdarlığa aday Üstümüz başımız kum olmuş canım Deli rüzgar kimin umrunda Sevdikçe daha da güzelsin Dalgalar yosun...
  4. KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

kiraz mevsimi 11. bölüm özeti,kiraz mevsimi 12. bölümde neler olacak,kiraz mevsimi 12. bölüm fragmanı,öykü ve ayaz aşkında son durum,kiraz mevsimi dizisi 12. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] Kiraz Mevsimi 11. bölümde ne olmuştu hatırlayalım? Öykü Ayaz'ın kendisinden uzak durduğunu fark edince sinir krizlerine girer. Ancak Ayaz hiçbir şey olmamış gibi davranır ve gezip tozar. Öykü ani bir...
  5. Kiraz Mevsimi "Uyuz Ayaz"Şarkı Sözleri

Kiraz Mevsimi "Uyuz Ayaz"Şarkı Sözleri

Kiraz mevsimi dizi müzikleri, kiraz mevsimi öykünün söylediği uyuz ayaz, uyuz ayaz şarkı sözleri, kiraz mevsimi uyuz ayaz sözleri Ekranların yepyeni dizilerinden biri olan "Kiraz Mevsimi" izleyici tarafından oldukça ilgi gördü diyebiliriz. Dizi oyuncularından biri olan Öykü'nün 20 Eylül 2014 bölümünde Ayaz için söylediği "uyuz Ayaz senin adın" isimli parça ekran...

Sayfayı Paylaş