gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kırık bir kanattı yüregim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

kırık bir kanattı yüreyime taktığın bu sevda senden sonra uçamadım.duygularım hep bir roldü sanki.ağladıkça içim kan kustu gözlerim.yapayanlız geçen günlerimi hep kalabalıktaymışım gösterdim sana.yüzümde gördüğün o tebessüm aslında yorgunlugumdu sensiz geçen her saatte.gözlerine bakabilme ve ellerini birkez tutabilme umuduyla doluyken ben yapamadım.görmedin duymadın ve bilmedin hiçbir zaman acılar içerisinde kıvranırken beni.güçlüydüm düşecektim aslında yada çoktan düştümde dedim ya roldü tüm duygularım. hiçmi bakmadık birbirimize baktık saatlerce günlerce kilometreler bile olsa aramızda gözlerim gözlerindeydi ve yüreğim yüreğinde uyduruk bir dünya bu yaşanılması en güzel duyguları yaşayabilmek zor hemde çok zor.gözlerimden sen düşerken gözyaşı diye ve yüreğim paramparça olmuşken bu gece haykırmak istediğim iki kelime var SENİ SEVİYORUM ama duyuramamki bunu sana çektim gittim buralardan ama sadece gittim ben sen oldugum anda burada kalan gene bendim artık sen bendin ve artık her döndüyümde seni eskisinden çok yüreğime sıgmaz bıldum.küçücük dünyama giriverdin usulca oysa ben yüreğim kadar küçük dünyama seni anlatamadım.şimdi istesemde çıkmaz bu sevda yüreğimden biliyorum ama ben gene güçlü gene duygularını çok iyi gizleyen biri gibi sana karşı rolümü oynamaya devam ediyorum.

Kırık bir kanattı yüregim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırık Kanatlar

Kırık Kanatlar

Yirmi yaşımdayken annem bana şöyle demişti: - Manastıra girseydim, hem kendim, hem başkaları için en iyisini yapmış olacaktım. - Eğer manastıra girmiş olsaydın ben dünyaya gelmezdim, dedim. - Dünyaya gelmen daha önce kararlaştırılmıştı oğlum, dedi. - Evet ama, dünyaya gelmeden çok önce seni annem olarak seçmiştim ben, diye karşılık verdim. - Dünyaya gelmeseydin cenette bir melek olaarak...
  2. Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

1.bölüm Onurun ve doğruluğun galip geldiği savaş; Kurtuluş Savaşı… Bir ulus yeniden doğuyor! Yüreklere ateş düşürecek bir aşk öyküsüyle harmanlanan milli mücadele yılları, destansı bir anlatım ve görsel bir şölenle Kanal D'de ekrana geliyor! Kanal D'de, Ocak ayında, başrollerinde Özge Özberk, Mehmet Ali Nuroğlu, Cansel Elçin, Begüm Birgören, Şemsi İnkaya, Türkü Hazer, Turgay Aydın ve...
  3. Kırık kanatlar güzel sözleri

Kırık kanatlar güzel sözleri

Anadoluma ateş yağarken Korkuyorum Ölürüm diye değil Seni bir daha GÖREMEM diye…
  4. Kırık Kanatlar Foto Galeri

Kırık Kanatlar Foto Galeri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş