gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kırık

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kolum bilek kısmından kırıldı ne zamana kaynar?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kırık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırık Kanatlar

Kırık Kanatlar

Yirmi yaşımdayken annem bana şöyle demişti: - Manastıra girseydim, hem kendim, hem başkaları için en iyisini yapmış olacaktım. - Eğer manastıra girmiş olsaydın ben dünyaya gelmezdim, dedim. - Dünyaya gelmen daha önce kararlaştırılmıştı oğlum, dedi. - Evet ama, dünyaya gelmeden çok önce seni annem olarak seçmiştim ben, diye karşılık verdim. - Dünyaya gelmeseydin cenette bir melek olaarak...
  2. Kırık ask

Kırık ask

http://www.resimler-im.com/data/media/5/ask_re
  3. Kalbi KIrIk

Kalbi KIrIk

kalbi kırık kadın Kalbi KIrIk o hep kalbi kirik kücük kiz yok artik kurtarmis kendini ,duyduk inanmadik bikmistim artik cok kosturup durmarktan ben boslukta yürüyen biriydim eskiden cikmazdi benim hic ellerim cebimden korkardim hayattan bütün insanlardan yok kimse anlamaz beni yorulmus bedenim kesilmis nefesim kalbim yok yerinde ellerinde ellerim yok ceplerime baktım, anılarımı...
  4. Kırıklara son!!

Kırıklara son!!

Saçlarda oluşan kırıklar benimde başedemediğim büyük ve sinir bozucu bir sorun kızlar bundan kurtulmak istiyorsak bu formül bizim için ideal.:) Kurumuş ve yıpranmış saçları en iyi canlandırma yöntemi, zeytinyağıdır. Saçlarına parlaklık vermek ve beslemek için 2 çorba kaşığı zeytinyağını ısıt. Bunu yavaş yavaş tüm saç derine yedirerek masaj yap. Sıcak suda ıslattığın bir havluyu sıktıktan...
  5. Kırık ayna

Kırık ayna

kırık ayna modelleri Kırık Ayna Yine yalnız uyandığım bir sabah Hala birşeyler var senden kalan Duruyor hala baktığım aynada Belki uydurdum hepsi yalan Belki hayallerim kırık aynada Ama bunlar bana seni hatırlatan Her gece uyutmayıp,ağlatan Tek güvenen sana da, bana da Sadece ümidim kaldı O da, kırık aynada

Sayfayı Paylaş